Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Sensacyjne doniesienia!

Wielka czystka w klubie Lewandowskiego? Barcelona będzie sprzedawać gwiazdy! Wiemy, co z przyszłością Polaka

2023-03-07 8:48

Barcelona będzie mogła być zmuszona do sprzedaży wielu gwiazd. Kierownictwo LaLiga opublikowało nowe limity wynagrodzeń dla klubów w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych, a te w Barcelonie mają sięgać nawet kwot 150-200 mln euro. W związku z tym klub z Camp Nou będzie zmuszony do sprzedaży gwiazd. Hiszpańskie media spekulują, kto może opuścić drużynę. Wiemy, co z przyszłością Roberta Lewandowskiego.

Barcelona może być zmuszona do sprzedaży gwiazd. Według kierownictwa LaLiga, drużyna ze stolicy Katalonii ma zmienijszyć limity wynagrodzeń w klubie o 150-200 milionów euro, w związku z czym, będzie potrzebować pieniędzy. Wiemy już, jacy zawodnicy mogą opuścić "Dumę Katalonii" i czy w tym gronie znajduje się Robert Lewandowski.

Barcelona będzie zmuszona sprzedać piłkarzy. Ci piłkarze opuszczą Camp Nou?

Mimo że Robert Lewandowski, zdaniem hiszpańskich mediów nie znajduje się na liście piłkarzy, którzy mają opuścić klub, to bez wątpienia straci on wielu utytułowanych kolegów. Najbliżej odejścia ma być Sergio Busquets. Legendarny zawodnik Barcy jest jednym z najlepiej zarabiających zawodników w drużynie, a jego kontrakt z gigantem hiszpańskiej piłki wygasa już 30 czerwca 2023 roku i nie będzie przedłużony. "Relevo" spekuluje, że klub zmieni także Ansu Fati i jest to spowodowane faktem, że drużyna Barcelony będzie mogła zarobić krocie na jego sprzedaży. Innymi zawodnikami wymienianymi przez hiszpańskie media w kontekście transferu są Raphinha i Ousmane Dembele.

Sonda
Czy FC Barcelona odzyska tytuł mistrza Hiszpanii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze