Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Wszystko powiedział!

Xavi przerwał milczenie w sprawie Lewandowskiego. To tak naprawdę sądzi o nim po blamażu z Gironą

2023-12-11 9:47

Xavi postanowił odnieść się do postawy Roberta Lewandowskiego! Trener "Dumy Katalonii" zabrał głos po druzgocącej przegranej swojej drużyny z Gironą i powiedział jasno, co sądzi o kapitanie piłkarskiej reprezentacji Polski. Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Barcelona przegrała z Gironą w arcyważnym meczu LaLiga. Drużyna "Dumy Katalonii" mimo bramki Roberta Lewandowskiego przegrała z sensacyjnymi liderami LaLiga i oddaliła się w ligowej tabeli. Mimo to, Xavi postanowił podzielić się opinią na temat Lewandowskiego i zrobił to w wywiadzie z DAZN. Słowa szkoleniowca i byłego piłkarza Blaugrany nie pozostawiają wątpliwości.

Xavi szczerze o Lewandowskim. To powiedział po blamażu z Gironą

Mimo bramki Lewandowskiego, "Duma Katalonii" przegrała 2:4 z sensacyjnymi liderami LaLiga. Mimo że nie można chwalić za mecz drużyny z Katalonii, tak Xavi dopatruje się pozytywów, chociażby właśnie w kapitanie Polskiej kadry i mówi, że jego zdaniem Polak zagrał dobre zawody. Za brak zwycięstwa Xavi obarcza słabą postawę formacji defensywnej klubu.

- – Lewandowski mocno pomagał drużynie w grze bez piłki. Wykonał świetną robotę i strzelił gola. Mieliśmy ten mecz w naszych rękach, ale nie udało nam się uniknąć braków w defensywie – stwierdził szkoleniowiec FC Barcelona.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze