Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Skandal w Barcelonie!

Złodziej zaatakował Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Wiemy, co próbował mu ukraść. Szokująca historia

2022-08-18 19:04

Szokująca historia z Barcelony! Robert Lewandowski jest traktowany na Camp Nou jak bóg, ale... Niestety, nie przez wszystkich! O przerażającej sytuacji, która miała miejsce pod ośrodkiem treningowym "Dumy Katalonii" donoszą hiszpańskie media. Robert Lewandowski miał paść ofiarą złodzieja. Polak sam próbował odzyskać skradziony przedmiot, ale ostatecznie pomogła mu policja.

Takich scen nikt nie mógł się spodziewać. Robert Lewandowski został przywitany w Barcelonie jak król. Polak jest obecnie jedną z największych gwiazd ekipy "Dumy Katalonii" i tak traktują go w stolicy Katalonii. Niestety, polskiego piłkarza spotkała bardzo przykra sytuacja. Robert Lewandowski został zaatakowany przez jednego ze złodziei. "Mundo Deportivo" donosi, że do całej sytuacji doszło pod ośrodkiem treningowym Barcelony. Doniesienia o tym, co próbowano skraść Lewandowskiemu są sprzeczne.

Wielka zmiana u Roberta Lewandowskiego. Ten szczegół od razu rzuca się w oczy, wymowne

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Robert Lewandowski padł ofiarą kradzieży. Wiemy, co próbowano mu skraść

Według relacji "Mundo Deportivo" Lewandowski zatrzymał się pod ośrodkiem, by rozdać kilka autografów. Wtedy ktoś zbliżył się do auta z drugiej strony i... próbował okraść naszego piłkarza. Złodziej otworzył drzwi od strony pasażera i miał próbować zabrać telefon komórkowy.

Fatalne wiadomości! Gwiazdor reprezentacji złamał nogę i zerwał więzadła. Ważne wieści dla Michniewicza

Z kolei katalońskie radio "Esport3" donosi, że złodziej chwycił za zegarek wart 70 tysięcy euro (ponad 300 tysięcy złotych). Polak miał sam próbować schwytać napastnika, ale ten zniknął. Zdaniem rozgłośni, zegarek udało się odnaleźć, dzięki policji, która zatrzymała sprawcę.

Tajemnicza kolekcja Anny Lewandowskiej? Influencerka pokazała szczegóły. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Najnowsze