Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Zmiana u Lewego

Wielka zmiana u Roberta Lewandowskiego. Ten szczegół od razu rzuca się w oczy, wymowne

2022-08-18 16:48

Robert Lewandowski przygotowuje się do kolejnych spotkań w barwach FC Barcelona. Teraz Polak jest na ustach milionów kibiców z całego świata, bowiem oczekiwania wobec jego kolejnych występów są bardzo duże. Nic dziwnego, że każda zmiana u kapitana Reprezentacji Polski jest dostrzegana przez kibiców. Teraz Lewandowski zdecydował się na ruch, który z pewnością zostanie momentalnie zauważony przez fanów!

Robert Lewandowski postawił na swoim i przeniósł się do FC Barcelona po 8 latach spędzonych w Bayernie Monachium. Polak zdążył już zadebiutować w swoim nowym klubie, ale nie zdołał strzelić bramki i „Duma Katalonii” tylko zremisowała z Rayo Vallecano. Każdy ruch polskiego piłkarza jest teraz śledzony i to z wielu powodów. Transfer najlepszego piłkarza 2020 i 2021 roku musi budzić emocje, zwłaszcza że dołącza do wielkiego klubu, jakim jest Barcelona. Oprócz tego, jak zostało wspomniane, Lewandowski bardzo mocno zabiegał o ten transfer, co może być mu bardzo boleśnie wytykane, jeśli nie spełni oczekiwań. Fani zwracają uwagę nawet na takie szczegóły, jak… zmiana zdjęcia profilowego!

Czy Carlitos zagra z Górnikiem Zabrze? Trener Runjaic jest nim zachwycony

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1

Robert Lewandowski zmienił zdjęcie profilowe. Nie mogło być inaczej

Media społecznościowe są obecnie niezwykle ważne w karierach sportowców. Dzięki nim budują oni swoją popularność i markę, co ma niebagatelne znaczenie przy kontraktach reklamowych i niewykluczone, że przy transferach. Popularny zawodnik sprawi przecież, że klub ma szansę sprzedać więcej koszulek i gadżetów z jego nazwiskiem, a finanse są niezwykle ważne.

Anna Lewandowska grzmi po sensacyjnych doniesieniach. Nie gryzła się w język, to nie zdarza się często

Robert Lewandowski całkiem nieźle odnajduje się w mediach społecznościowych, na samym Instagramie obserwuje go niemal 29 mln Internautów. Przez pewien czas Robert Lewandowski na zdjęciu profilowym na Instagramie ustawił fotkę w bluzie firmy 4F, z którą ma umowę, choć był piłkarzem Bayernu. Teraz wrócił on jednak do tego by profilowe było związane bezpośrednio z piłką nożną i na nowym zdjęciu Polak pozuje w koszulce Barcelony oraz piłką w ręku.

Robert Lewandowski Instagram

i

Autor: Instagram / _rl9 Robert Lewandowski Instagram
Najnowsze