Eden Hazard

i

Autor: Cyfra Sport Eden Hazard

Znana jest przyszłość gwiazdy Realu Madryt! Carlo Ancelotti podjął kluczową decyzję

2022-05-14 16:21

Real Madryt zapewnił sobie mistrzowski tytuł już dwa tygodnie temu. W niedzielę "Królewscy" zmierzą się z Cadiz. Na konferencji przedmeczowej Carlo Ancelotti został zapytany o przyszłość Edena Hazarda, który od przyjścia do Madrytu nie może pochwalić się świetnymi występami, do jakich przyzwyczaił kibiców podczas gry w Chelsea. Ancelotti jednoznacznie odpowiedział na temat przyszłości Belga.

Drużyna Carlo Ancelottiego może zaliczyć sezon do udanych. Dwa tygodnie temu "Królewscy" zapewnili sobie tytuł mistrzowski, a przed nimi finał Ligi Mistrzów z Liverpoolem. Niedzielne spotkanie z Cadiz nie ma większego znaczenia dla Realu Madryt. Z większą presją na murawę wyjdą gospodarze, którzy mają zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Trener "Królewskich" na przedmeczowej konferencji nie uciekał przed pytaniami, które nie do końca były związane z nadchodzącą kolejką. Włoch na pytanie dotyczące przyszłości Hazarda błyskawicznie odpowiedział. - Przyszłość Hazarda? Nie rozmawialiśmy o tym. Jego plan jest jasny: zostaje i robi to z wielką motywacją, ponieważ w ostatnich latach nie miał dobrego okresu i chce pokazać swoją jakość. Zostaje w Realu - powiedział Ancelotti.

To już koniec domysłów. Przyszłość Lewandowskiego wyjaśniona, Bayern podjął decyzję!

Sonda
Czy Eden Hazard w przyszłym sezonie będzie kluczowym piłkarzem Realu Madryt?

Pomimo, że Real Madryt zalicza świetny sezon, to Hazard nie może utożsamić się ze swoją drużyną. Belg ostatni raz na boisku pojawił się w lutym, gdzie spędził zaledwie sześć minut. Kolejne spotkania przesiedział na ławce, a od kwietnia jest na liście kontuzjowanych.

Zatrważające informacje w sprawie Krzysztofa Piątka. To ma być koniec, pilne informacje w sprawie jego przyszłości

Jan Tomaszewski: Kibice mają dość Lewandowskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze