Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

To już koniec domysłów. Przyszłość Lewandowskiego wyjaśniona, Bayern podjął decyzję!

2022-05-14 14:57

Saga z udziałem Roberta Lewandowskiego w roli głównej powoli dobiega końca. Jak informuje niemiecki "Sport 1", władze Bayernu Monachium zgodziły się na odejście Polaka. Tym samym król strzelców Bundesligi ma przenieść się do Barcelony. Wszystko wskazuję na to, że "Lewy" ma podpisać z "Dumą Katalonii" trzyletni kontrakt. Władze "Barcy" muszą jednak spełnić oczekiwania finansowe bawarskiego klubu.

Wszystko wskazuję na to, że Roberta Lewandowskiego po sezonie czeka przeprowadzka do Hiszpanii. Zdaniem dziennika "Bild" najlepszy napastnik Bayernu Monachium w ostatnich latach miał poinformować władze bawarskiego klubu, że nie przedłuży swojego kontraktu. Zarząd mistrza Niemiec po kilku dniach miał poinformować reprezentanta Polski, że wyraża zgodę na jego zmianę klubu. Sama aprobata jednak nie wystarczy i Bayern czeka na konkretną ofertę od władz Barcelony. Jak informują media kwota za Lewandowskiego ma wynosić od 35 do 40 milionów euro.

Zatrważające informacje w sprawie Krzysztofa Piątka. To ma być koniec, pilne informacje w sprawie jego przyszłości

Prawdą jest, że jeśli władze klubu z Monachium chcą zarobić na "Lewym" muszą go sprzedać w tegorocznym oknie transferowym. W przeciwnym razie będzie mógł odejść w przyszłym roku za darmo. Zdaniem mediów, "Barca" chce za wszelką cenę pozyskać króla strzelców Bundesligi i już ma przygotowaną odpowiednią kwotę na Polaka.

Dziś zagra o mistrzostwo Polski w derbach Poznania. A nie tak dawno w derbach Górnego Śląska... podawał piłki!

Sonda
Czy Robert Lewandowski poradzi sobie w lidze hiszpańskiej?

W kolejnym sezonie, Lewandowski pokazał, że ciężko będzie go zastąpić innym napastnikiem. W tegorocznych rozgrywkach zdobył 49 bramek w 45 meczach, zaliczając przy tym siedem asyst.

Zbigniew Boniek wściekły na wykluczenie Rosjan! Padły mocne słowa, radzi, by tego nie robić

Jan Tomaszewski: Kibice mają dość Lewandowskiego!
Najnowsze