Wojciech Szczęsny, Cristiano Ronaldo, Juventus Turyn

Autor: East News Wojciech Szczęsny i Cristiano Ronaldo w barwach Juventusu Turyn

Ale WTOPA! Wojciech Szczęsny puścił gola z połowy boiska [WIDEO]

2019-07-21 17:49

Piłkarze Juventusu Turyn przygotowują się do nowego sezonu. Mistrzowie Włoch rozegrali towarzyski mecz w Singapurze. Rywalem był finalista Ligi Mistrzów - Tottenham Londyn. Spotkania nie będzie miło wspominał Wojciech Szczęsny. Harry Kane pokonał go strzałem prawie z... połowy boiska! W ten sposób angielski snajper zapewnił "Kogutom" wygraną 3:2 w meczu rozegranym w ramach turnieju International Champions Cup.

W pierwszej połowie w bramce Juventusu wystąpił Gianlugi Buffon, który w 31. minucie wyciągał piłkę z siatki po strzale Erika Lameli. Wojciech Szczęsny pojawił się na boisku od początku drugiej części zawodów. Bramkarz reprezentacji Polski skapitulował dwa razy. Po przerwie "Juve" szybko strzelił dwa gole (Gonzalo Higuain 56. min i Cristiano Ronaldo 60. min). Z prowadzenia "Stara Dama" cieszyła się tylko pięć minut, bo wyrównał Lucas Moura.

Zanosiło się, że spotkanie zakończy się remisem. Nic z tego. Piłkarze Tottenhamu przejęli piłkę na środku boiska. Futbolówkę dostał Harry Kane. Anglik zobaczył, że Wojciech Szczęsny wyszedł z bramki i od razu oddał strzał. Polak nie zdążył wrócić i piłka wpadła do bramki Juventusu! Trzeba przyznać, ze wyszedł mu strzał marzenie. Efektownym trafieniem Harry Kane pochwalił się na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych. 24 lipca Juventus zmierzy się z Interem Mediolan, a 1 sierpnia z Atletico Madryt.