Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Fatalne wieści dla kibiców w sprawie meczu Polaków na mundialu. Tysiące będą rozczarowane

2022-04-30 19:15

Wszyscy kibice nie mogą się doczekać tegorocznych mistrzostw świata, które odbędą się w tym roku wyjątkowo w listopadzie. Pierwszy raz w historii Mundialu, turniej będzie rozgrywany w Katarze, dlatego został wybrany jak najlepszy termin ze względu na pogodę. Duża ilość fanów futbolu już zarezerwowała sobie termin i za wszelką cenę chcą pojawić się na stadionie. Nie będzie to łatwe ze względu na ogromne zainteresowanie imprezą.

Mistrzostwa świata rozpoczną się 21 listopada i będą trwać, aż do 18 grudnia, gdzie zostanie wyłoniony zwycięzca całego turnieju. Podano informację dotyczącę zainteresowaniem meczem z reprezentacją Polski w roli głównej. Z racji przekraczającej liczby biletów względem zainteresowanych kibiców odbędzie się losowanie i wyłoni szczęśliwe osoby, które będą mogły kupić wejściówki na spotkania podopiecznych Czesława Michniewicza. FIFA ogłosiła, że do tej pory złożono 23,5 mln zamówień na bilety na mecze Mundialu.

Mino Raiola nie żyje. Tragiczne informacje zostały potwierdzone, poruszający wpis

Sonda
Czy reprezentacja Polski wyjdzie z grupy na mistrzostwach świata?

Reprezentacja Polski swój pierwszy mecz rozegra 22.11 z Meksykiem, następnie 26.11 z Arabią Saudyjską, ostatnim przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Argentyna 30.11.

Lukas Podolski nie ma wątpliwości. To największy skarb Górnika Zabrze. Ma rację?

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Najnowsze