Selekcjoner na poszukiwaniach

Fernando Santos szuka sobie nowego gniazdka w Warszawie. Selekcjoner oglądał kolejny luksusowy apartament

2023-02-14 14:50

Fernando Santos w ostatnich dniach ma naprawdę sporo na głowie. Gdy przyleciał do Warszawy, rozpoczął poszukiwania nowego mieszkania, a do tego pojawił się na kilku meczach Ekstraklasy i zdołał nawet... wyskoczyć na chwilę do Barcelony, by spotkać się z Robertem Lewandowskim. Portugalczyk wrócił już jednak do stolicy Polski i mamy zdjęcia, jak pojawił się w kolejnym miejscu, gdzie mógłby znaleźć dla siebie nowe mieszkanie.

Fernando Santos nie może narzekać na nudę w ostatnich dniach. Portugalczyk pojawił się na kilku meczach PKO BP Ekstraklasy, obserwując m.in. mecz obecnego mistrza Polski Lecha Poznań z Wisłą Płock, czy starcie zaskakująco dobrze radzącego sobie Widzewa z Lechią w Gdańsku. Znalazł też czas, by na chwilę pojawić się w... Barcelonie, gdzie spotkał się z Robertem Lewandowskim, gwiazdą i kapitanem reprezentacji Polski. Po powrocie do Warszawy natomiast Santos zajął się dalszymi poszukiwaniami nowego mieszkania.

Santos ogląda luksusowe apartamenty w Warszawie

Niedawno Fernando Santos pojawił się na Mokotwie, a tym razem postanowił poszukać mieszkania w luksusowym apartamentowcu na Powiślu. Z oferty danego miejsca możemy dowiedzieć się, że znajdują się tam apartamenty o powierzchni od 160 do aż 300 m2.

 – Mieszkańcy mają dostęp do szeregu udogodnień, które mają na celu zwiększenie komfortu życia. Wśród nich znajduje się centrum fitness, sauna i jacuzzi – czytamy w opisie miejsca, w którym Santos poszukiwał mieszkania. Do tego budynek jest objęty 24-godzinną ochroną. Zdjęcia apartamentowca, w którym selekcjoner reprezentacji Polski szukał nowego lokum, znajdziecie w galerii poniżej.

Listen on Spreaker.
Najnowsze