Selekcjoner zdecydował

Fernando Santos wreszcie wybrał mieszkanie w Warszawie. Ma mieć blisko do siedziby PZPN

2023-02-16 21:39

W ostatnich dniach, po przyjeździe do Polski na dłużej, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Fernando Santos był zajęty oglądaniem meczów ligowych, ale i zaabsorbowany poszukiwaniem odpowiedniego lokum dla siebie i żony, która ma dojechać do Warszawy później. Wszystko wskazuje, że poszukiwania w końcu zostały uwieńczone sukcesem.

Tak przynajmniej wynika z informacji opublikowanych przez PAP, która podaje, że selekcjoner Fernando Santos i jego współpracownicy wybrali już mieszkania dla siebie w Warszawie na czas pracy w reprezentacji Polski, pozostało podpisanie dokumentów. Nowy trener polskich piłkarzy w miniony weekend obejrzał na stadionach trzy mecze polskiej ekstraklasy, w poniedziałek poleciał na kilka godzin do Hiszpanii na spotkanie z kapitanem kadry Robertem Lewandowskim z Barcelony, a w kolejnych dniach zakończył już praktycznie poszukiwanie mieszkania w Warszawie.

To tu zamieszka Fernando Santos? W tym miejscu nowy selekcjoner miał szukać mieszkania, mamy zdjęcia

Z najnowszych doniesień wynika, że Santos zamieszka bardzo blisko siedziby PZPN, znajdującej się na warszawskiej Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej. Osobne mieszkania będą mieć jego trzej portugalscy współpracownicy – każde w różnych częściach Warszawy, choć też w dobrej lokalizacji.

Pozostała już tylko kwestia podpisania dokumentów. PZPN będzie opłacać mieszkanie selekcjonera, natomiast nie dotyczy to członków jego sztabu.

Fernando Santos nie mógł sobie tego odmówić. Zakrapiany wieczór u Gesslera, selekcjoner został przyłapany

Niewiele natomiast dzieje się obecnie w kwestii dołączenia polskich trenerów do sztabu Santosa. Prowadzono rozmowy z byłym reprezentantem Polski Łukaszem Piszczkiem oraz byłym trenerem Lechii Gdańsk Tomaszem Kaczmarkiem. Pierwszy z nich na pewno nie obejmie nowej funkcji i sam o tym poinformował PZPN. Oddala się również wizja pracy w kadrze Kaczmarka.

Barcelona - United WYNIK: Hit Ligi Europy na remis! Lewandowski o włos od bramki w szalonym meczu

Santos ma swoich trzech portugalskich współpracowników i razie w tym gronie przygotowuje się do marcowych meczów Biało-Czerwonych.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze