Jan Tomaszewski odpowiada Sousie na zarzuty o nadmierną krytykę! Mistrzowsko wypunktował, padły mocne słowa

2021-12-26 17:43
Paulo Sousa i Jan Tomaszewski
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SE, Artur Hojny / SE Paulo Sousa i Jan Tomaszewski

Paulo Sousa podał się do dymisji – ta informacja w świąteczną niedzielę zelektryzowała piłkarską Polskę. Wcześniej pojawiły się informacje, że Sousę bardzo irytują słowa krytyki ze strony polskich ekspertów, głównie Jana Tomaszewskiego. Teraz Jan Tomaszewski komentuje te doniesienia z obozu Paulo Sousy. Ekspert "Super Expressu" nie miał litości dla Sousy.

Paulo Sousa urażony krytyką Jana Tomaszewskiego?

W ostatnim czasie, a szczególnie po przegranym meczu z Węgrami, pojawiło się mnóstwo słów krytyki w kierunku Paulo Sousy. Przodował w niej ekspert „Super Expressu” Jan Tomaszewski, który wskazywał, że Portugalczyk powinien być zdymisjonowany.

– Paulo otrzymuje regularnie tłumaczone na portugalski informacje z polskich mediów. Dobrze wie, co mówi się na jego temat wśród komentatorów sportowych – powiedział jeden z najbliższych współpracowników Sousy (cytat za sport.tvp.pl). Według przekazów, Sousę bardzo bolały słowa krytyki, szczególnie z ust Jana Tomaszewskiego. Niedługo po tych informacjach „Super Express” zapytał Jana Tomaszewskiego o komentarz do tych doniesień. Odpowiedź legendy polskiej piłki poniżej.

Jan Tomaszewski na gorąco komentuje dymisję Paulo Sousy. Takich słów nikt się nie spodziewał, przetrzecie oczy ze zdumienia

Jan Tomaszewski: Ja naprawdę nie jestem patriotą-idiotą!

- Ja go za bardzo krytykowałem? To ja w tej chwili zmieniam zdanie i gratuluję Paulo Sousie finałów mistrzostw Europy – grali kapitalnie, no ale przegrali. Gratuluję pierwszych dwóch spotkań eliminacji, w pierwszym zamiast wygrać z Węgrami, zremisowaliśmy. I gratuluję przegrania zremisowanego meczu na Wembey. Gratuluję też fenomenalnej decyzji przed meczem z Węgrami na Narodowym. Ja naprawdę nie jestem patriotą-idiotą, ale mówię to, co widzę i czuję, a nie to, co ktoś chciałby słyszeć. Ja cały czas jako jedyny Polak w rozmowie z „Super Expressem” powtarzałem, że on bardzo ładnie mówi, ale nic nie robi. Kilka dni temu na na pana pytanie, czy bym zwonił Sousę, powiedziałem że tak. Mogę powiedzieć własne zdanie, czy nie? Powiedziałem, że podziękowałbym mu za pracę i nawet wypłacił odszkodowanie. A jeśli się obraził, to go przepraszam! - mówi Jan Tomaszewski.

Włodzimierz Lubański zawiedziony Sousą i PIŁKARZAMI. "Oni go przecież kupili"

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze