Jan Tomaszewski poszedł na całość na wizji! Takiej obietnicy nikt się nie spodziewał, padła jasna deklaracja [TYLKO U NAS]

2022-01-14 9:49
Jan Tomaszewski
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Jan Tomaszewski złożył obietnicę na wizji

Na krótko przed ogłoszeniem przez Polski Związek Piłki Nożnej nazwiska nowego selekcjonera reprezentacji Polski, Jan Tomaszewski szczerze skomentował kandydatury na to stanowisko w swojej rozmowie z "Super Expressem". Zanim jednak do tego doszło, legendarny bramkarz Biało-czerwonych mógł zaskoczyć widzów oraz swoich fanów, pewną obietnicą, której raczej nikt się nie spodziewał.

Jan Tomaszewski wielokrotnie już zabierał głos po kolejnych występach reprezentacji Polski lub gdy w świecie polskiej piłki dochodziło do ważnych wydarzeń. Głosu legendarnego bramkarza Biało-czerwonych nie mogło zabraknąć również na chwilę przed ogłoszeniem przez Polski Związek Piłki Nożnej, kto zostanie następcą Paulo Sousy i obejmie reprezentację Polski. Przy okazji, jak zawsze, nie mogło zabraknąć cierpkich słów pod adresem Paulo Sousy, jednak tym razem o wiele bardziej internautów mogła zaskoczyć obietnica Jana Tomaszewskiego, jaką ten bez skrępowania złożył na wizji. 

Co dalej z przyszłością Łukasza Fabiańskiego? Bramkarz zabrał głos, ma wielką nadzieję

Ważna obietnica Jana Tomaszewskiego na wizji! Takiej deklaracji nikt nie mógł się spodziewać

Z okazji swoich niedawnych urodzin, kiedy to 9. stycznia były golkiper Biało-czerwonych kończył 74 lata, Przemysław Ofiara przekazał mu życzenia od fanów i czytelników "Super Expressu". Dziękując za pamięć, legenda polskiej kadry złożyła ważną obietnicę. - Przede wszystkim dziękuję (...) Mogę Was wszystkich zapewnić, że zawsze będę mówił to co widzę i to co czuję, a nie to co prezesi, selekcjonerzy, trenerzy i zawodnicy chcieliby usłyszeć. Takie jest moje zdanie. Ja się po prostu nie zmienię, bo ja mam swoje zdanie, z którym ja się sam zgadzam - obiecał Jan Tomaszewski podczas swojej ostatniej rozmowy z "Super Expressem", w której legenda polskiej piłki oceniała kandydatów na kolejnego selekcjonera reprezentacji Polski. Sprawdźcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim, klikając w materiał wideo poniżej!

Kulesza spotkał się z Nawałką! Na jaw wyszły nowe fakty, rozmawiali pod osłoną nocy

Jan Tomaszewski nie zostanie trenerem reprezentacji Polski

Po licznych komentarzach Jana Tomaszewskiego, kiedy to były bramkarz Biało-czerwonych krytykował chociażby Paulo Sousę, pojawiały się głosy mówiące o tym, aby to właśnie legenda Polaków zajęła się trenowaniem i objęła reprezentację Polski. Jan Tomaszewski wielokrotnie zaznaczał już, że nie ma w planach zawodowo zajmować się trenowaniem drużyn, w tym również Biało-czerwonych. Te słowa potwierdził również w ostatniej rozmowie z "Super Expressem" gdzie stwierdził, że jego to nie interesuje i on już do tego nie pasuje. 

Jan Tomaszewski rozgromił pomysł Nawałki. Przypomniał kompromitację sprzed lat, kategoryczny zakaz

Sprawdźcie, jak wyglądały zarobki Paulo Sousy w reprezentacji Polski, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Jan Tomaszewski nadawałby się na selekcjonera reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze