Co dalej z przyszłością Łukasza Fabiańskiego? Bramkarz zabrał głos, ma wielką nadzieję

2022-01-14 8:26
Łukasz Fabiański
Autor: Cyfra Sport Łukasz Fabiański

Łukasz Fabiański zbliża się do końca swojego kontraktu z West Hamem i jak na razie, londyński klub nie złożył Polakowi oferty przedłużenia kontraktu. Były golkiper reprezentacji Polski udzielił wywiadu, w którym powiedział o swoich nadziejach względem przyszłości. Zawodnik zdradził, gdzie chciałby zagrać.

Łukasz Fabiański rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w swoim karierze. Bramkarz West Hamu jest prawdziwą ostoją defensywy klubu, który zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabelii Premier League. Mimo dobrej formy Polaka, klub ze stolicy Wielkiej Brytanii nie złożył mu jeszcze propozycji przedłużenia kontraktu. Sam Polak zabrał głos w tej sprawie i zdradził, gdzie chciałby zagrać w przyszłości.

Kulesza spotkał się z Nawałką! Na jaw wyszły nowe fakty, rozmawiali pod osłoną nocy

Łukasz Fabiański o swojej przyszłości. To tam chciałby zagrać

Fabiański przyznał w rozmowie ze "Standard Sport", że bardzo dobrze czuje się w West Ham United i chciałby przedłużyć kontrakt z "Młotami". Mimo że piłkarz ma już 36. lat, to jest daleki od kończenia kariery, czy powrotu do polskiej ligi, a o wiele bardziej chciałby pozostać na poziomie angielskiej Premier League. Sam przyznał, że bardzo liczy na uzyskanie porozumienia z włodarzami swojego klubu.

- Przedłużenie kontraktu? Mam taką nadzieję. Nie wiem, co powiedzieć, to zawsze podchwytliwe pytanie. Aktualnie jestem bardzo szczęśliwy - przyznał Fabiański na łamach "Standard Sport".

Gdzie odbędzie się finał baraży? Pojawił się problem z PGE Narodowym, Kulesza ma szukać alternatywy

Aby zobaczyć, jak Łukasz Fabiański pożegnał się z reprezentacją Polski, przejdź do galerii poniżej.

Fabiański nie rozgląda się za innym klubem. O wszystkim powiedział

Jak sam przyznał Fabiański, daleki jest on od szukania nowej drużyny i jeśli rozmowy z klubem pójdą dobrze, on sam chciałby pozostać wiernym barwom "The Hammers". Przypomnijmy, że Fabiański z West Hamem związany jest od 2018 roku i jest niekwestionowaną "jedynką" swojej drużyny.

- Jestem skupiony na tym, aby dobrze radzić sobie w klubie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to nie widzę innej opcji  - mówi były bramkarz reprezentacji Polski.

Sonda
Czy Łukasz Fabiański zakończy karierę w West Hamie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze