Jan Tomaszewski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Jan Tomaszewski

łączenie z Tomaszewskim

Jan Tomaszewski rozlicza Roberta Lewandowskiego! Wyjątkowe łączenie NA ŻYWO z legendą reprezentacji Polski

2023-03-03 12:44

Jan Tomaszewski niejednokrotnie udowadniał już, że potrafi bez najmniejszych skrupułów wypunktować reprezentację Polski, jej kolejnych selekcjonerów, czy nawet największe gwiazdy Biało-czerwonych. W wyjątkowym łączeniu z "Super Expressem", legendarny bramkarza reprezentacji Polski będzie miał okazję powiedzieć, co sądzi o ostatnich występach Roberta Lewandowskiego.

O tym, że Jan Tomaszewski potrafi być szczery do bólu, w czasie swojej kadencji w reprezentacji Polski przekonał się m.in. Paulo Sousa, czy Czesław Michniewicz, a także kolejni piłkarze reprezentacji Polski. Legendarny golkiper "Biało-czerwonych" często mówi to, co myśli i nie ma zamiaru gryźć się w język. Kolejną okazję do tego, aby wyartykułować swoje zdanie na temat ostatnich występów Roberta Lewandowskiego, Jan Tomaszewski będzie miał już dziś, w piątek 3 marca podczas specjalnego łączenia z "Super Expressem". 

Specjalne łączenie z Janem Tomaszewskim! Legendarny bramkarz reprezentacji Polski rozlicza Roberta Lewandowskiego

Głównym tematem dzisiejszego łączenia z Janem Tomaszewskim będzie sytuacja wokół Roberta Lewandowskiego, który tuż przed ostatnim El Clasico nabawił się kontuzji. Transmisja z łączenia z Janem Tomaszewskim dostępna będzie na kanale YouTube "Super Express Sport" oraz w materiale wideo poniżej! Podczas relacji live z udziałem legendarnego bramkarza reprezentacji Polski, internauci mogą zadawać pytania Janowi Tomaszewskiego na czacie na żywo, a także nagrywając "głosówkę" i wysyłając ją na nasz profil na Facebooku w wiadomości, do czego oczywiście gorąco zachęcamy!

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze