Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Dym wokół kadry

Michniewicz wezwał Lewandowskiego i liderów drużyny w środku nocy?! Kolejne kulisy afery premiowej ujrzały światło dzienne

2022-12-18 11:33

Afera premiowa z udziałem reprezentacji Polski nie zatrzymuje się! Kolejne kulisy afery ujrzały światło dzienne i sytuacja nie jest zbyt kolorowa. Jak poinformował Roman Kołtoń na Interia.pl, według relacji rzecznika Jakuba Kwiatkowskiego zebranie w sprawie dzielenia pieniędzy z wirtualnej premii od premiera RP Mateusza Morawieckiego miało miejsce w samym środku nocy z inicjatywy Czesława Michniewicza.

Atmosfera wokół reprezentacji Polski i Czesława Michniewicza jest fatalna. Po historycznym sukcesie na mundialu i pierwszym wyjściu z grupy od 36 lat, nastroje związane z zespołem narodowym są po prostu tragiczne! Echa sytuacji, do których dochodziło na mistrzostwach świata są tragiczne. Nowe światło na sprawę rzucił rzecznik PZPN i team manager Jakub Kwiatkowski, który ujawnił kulisy dzielenia premii za mundial, która była obiecana przez premiera Morawieckiego.

QUIZ: Dariusz Szpakowski skomentuje finał MŚ. Ile o nim wiesz? Okazja na komplet dla prawdziwych fanów!

Kolejne kulisy afery premiowej. Michniewicz wezwał liderów drużyny w środku nocy?

Jakub Kwiatkowski, którego wypowiedź cytowana jest przez portal Interia.pl, miał twierdzić, że po meczu z Argentyną w środku nocy wezwani zostali przez Michniewicza liderzy drużyny. Lewandowski i spółka mieli debatować nad tematem podziału pieniędzy za premie.

- O wpół do trzeciej nad ranem w Katarze po meczu Argentyna - Polska doszło do wezwania przez Czesława Michniewicza liderów drużyny. Miałem wrażenie, że kapitan zespołu Robert Lewandowski był zażenowany tą sytuacją – miał mówić na posiedzeniu zarządu PZPN.

Dariusz Szpakowski przeszedł wielką metamorfozę. Nie uwierzysz, jak wyglądał przed laty. Elegancik z bujną czupryną

Wcześniej atak w drugą stronę przypuścić miał Michniewicz. - Nie miałem żadnego wsparcia. Brakowało nawet właściwej organizacji. Był sukces, ale popełniony został błąd w komunikacji – twierdził selekcjoner reprezentacji Polski cytowany przez Romana Kołtonia w Interii.

Sonda
Czy Czesław Michniewicz nadal powinien być selekcjonerem reprezentacji Polski?
Adam Bielan: "Gdyby to ode mnie zależało, by dać Michniewiczowi jeszcze szansę, to bym się zdecydował" [Sedno Sprawy]
Najnowsze