Piękne słowa reprezentanta Polski. Damian Kądzior złożył wyjątkowe życzenia żonie

2020-03-29 13:54 MaSz
Damian Kądzior
Autor: GNK DINAMO Damian Kądzior

Dziś szczególny dzień dla pomocnika Dinama Zagrzeb Damiana Kądziora i jego żony Anny, która ma urodziny. Reprezentant Polski nie zapomniał o tym wyjątkowym dniu. Złożył żonie z tej okazji piękne życzenia. - Kochanie dziękuje Ci za to, że jesteś, jaka jesteś - napisał piłkarz w mediach społecznościowych.

Od dwóch sezonów Damian Kądzior jest piłkarzem Dinama Zagrzeb. W obecnej edycji spisuje się wybornie. Jest najlepszym graczem mistrza Chorwacji. W lidze zanotował osiem asyst i strzelił dziewięć goli, a ostatnie trafienia były bardzo urodziwe. Jednak na razie rozgrywki w Chorwacji zostały wstrzymane ze względu na pandemię koronawirusa. - Najpierw dostaliśmy wolne do 10 marca, ale teraz był komunikat, że liga nie będzie grała do 26 kwietnia - tłumaczył nam przed tygodniem Kądzior. - Ale tak naprawdę, nikt nie wie, jak się to skończy. Ćwiczę w domu, pobiegam w lesie. Wiadomo, że chciałbym już teraz grać, bo kocham piłkę. Ale są ważniejsze rzeczy od futbolu. Musimy uporać się z koronawirusem i skutkami trzęsienia ziemi - przyznał wtedy pomocnik reprezentacji Polski.

Szokujące słowa Andrija Szewczenki. Porównał koronawirusa do Czarnobyla

Dziś Kądzior nie zapomniał o urodzinach żony Anny. Pobrali się 22 maja 2018 roku. Piłkarz złożył ukochanej piękne życzenia. - Najpierw dziewczyna, narzeczona, od 2 lat wspaniała żona. Moja największa miłość. Kochanie dziękuje Ci za to, że jesteś, jaka jesteś, za wsparcie każdego dnia i nigdy się nie zmieniaj. Wszystkiego najlepszego i spełniaj marzenia, a ja zawsze będę obok Ciebie - napisał w mediach społecznościowych polski zawodnik.

Koronawirus. Kwarantanna piłkarza Śląska Wrocław. Piotr Celeban haruje na balkonie

Najnowsze