Koronawirus. Kwarantanna piłkarza Śląska Wrocław. Piotr Celeban haruje na balkonie [WIDEO]

2020-03-29 12:07 MaSz
Piotr Celeban, Śląsk Wrocław
Autor: Cyfra Sport Piotr Celeban

Ekstraklasa nie gra przez pandemię koronawirusa, ale Piotr Celeban nie marnuje czasu na domowej kwarantannie. Piłkarz Śląska Wrocław zawsze imponował profesjonalnym podejściem do futbolu. Teraz podczas kwarantanny dba o formę ćwicząc na... balkonie, na którym urządził sobie siłownię.

Piotr Celeban to legenda Śląska Wrocław. W sumie spędził w zespole dziesięć lat. Jest rekordzistą klubu pod względem rozegranych meczów w Ekstraklasie. W dorobku ma 297 ligowych występów. Na początku marca zasłużony obrońca przedłużył kontrakt z czwartą drużyną Ekstraklasy. Teraz jego umowa obowiązuje do 2022 roku. - Kolejne lata przede mną i radość z tego powodu jest bardzo duża - tak przed kilkoma dniami Celeban podsumował nowy kontrakt. - Każdy kto mnie zna wie co oznaczają dla mnie występy dla Śląska. Duma, zaszczyt, honor ale i odpowiedzialność. Odpowiedzialność, aby godnie reprezentować klub i jego wspaniałą historię, miasto Wrocław, które stało się dla mnie domem, bycie wzorem dla młodych adeptów piłkarskich, by pokazać im że jeśli coś kochasz, masz pasję i skupiasz się tylko na sporcie można osiągnąć sukces. Przez kolejne lata mam zamiar dalej walczyć o swoje marzenia, by kolejny raz na szyi zawisł medal Mistrza Polski - napisał wtedy piłkarz wrocławskiego klubu.

Klara Lewandowska zrobiła PSIKUSA Robertowi! Nie uwierzycie, co ZMALOWAŁA [ZDJĘCIE]

Na każdym kroku Celeban demonstruje swój profesjonalizm. Piłkarze Ekstraklasy mają przerwę w rozgrywkach, która spowodowana jest przez szalejący koronawirus. Stoper Śląska nawet w domowych warunkach stara się podtrzymać dyspozycję. Pokazał, że nie trzeba wiele, aby wykonać trening. Tym razem siłownią był dla niego.. balkon. - Teren plus siłownia - podpisał z uśmiechem pod zdjęciem i nagraniami, które opublikował na Instagramie.

Wojciech Szczęsny chce zarabiać MNIEJ. Dzięki niemu Juventus zaoszczędzi FORTUNĘ

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Najnowsze