Wojciech Szczęsny chce zarabiać MNIEJ. Dzięki niemu Juventus zaoszczędzi FORTUNĘ

2020-03-28 22:54 JWa
Wojciech Szczęsny
Autor: East News Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny postanowił ulżyć Juventusowi Turyn w trudnych czasach pandemii koronawirusa. Wraz z kolegami z drużynami zgodził się na obniżkę zarobków. Dzięki temu "Stara Dama" zaoszczędzi 90 milionów euro. Mistrzowie Włoch utrzymają płynność finansową i z większym spokojem mogą myśleć o przyszłości.

Wojciech Szczęsny, inni piłkarze Juventusu Turyn i trener Maurizio Sarri wypracowali porozumienie z zarządem Juventusu Turyn. Szefowie mistrzów Włoch apelowali do członków zespołu i sztabu szkoleniowego o zmniejszenie płac w związku z epidemią koronawirusa i brakiem piłkarskich spotkań. Działacze "Starej Damy" musiały podjąć działania, by utrzymać płynność finansową. W sobotę poinformowano, że udało się dojść do porozumienia i uda się zaoszczędzić 90 milionów euro w roku budżetowym 2019/20. Juventus potwierdził to w swoim oświadczeniu.

Żona reprezentanta Polski o DRAMATYCZNEJ sytuacji we Włoszech: Ludzie kradną jedzenie, bo nie mają pieniędzy -> SPRAWDŹ

Podano także szczegóły. Piłkarze i sztab szkoleniowy zgodzili się na redukcję płac w marcu, kwietniu, maju i czerwcu tego roku. W nadchodzących tygodniach ma dojść do parafowania odpowiednich aneksów. Jednocześnie Juve podziękowało zainteresowanym za zrozumienie w trudnych czasach.\

Cristiano Ronaldo kupił SZOKUJĄCO DROGI samochód! Teraz to już przesadził! [ZDJĘCIA] -> ZOBACZ JAKI

Ostatnio informowano o pozytywnych testach na koronawirusa wśród piłkarzy Juventusu Turyn. Zakażeni zostali Daniele Rugani, Paulo Dybala, i Blaise Matuidi.

Super Raport - odc. 6. Goście: Budka, Rotkiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź jak koronawirus wpływa na sport:

Najnowsze