Cristiano Ronaldo kupił SZOKUJĄCO DROGI samochód! Teraz to już przesadził! [ZDJĘCIA]

2020-03-28 16:50 CH
Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo jest obrzydliwie bogaty i uwielbia wydawać fortunę na kolejne bardzo drogie samochody. Właśnie kupił sobie kolejne cacko. Portugalski gwiazdor Juventusu został właścicielem nowego Bugatti Centodieci. To limitowana do 10 sztuk i warta krocie wersja Bugatti Chirona. Kosztuje około 42 miliony złotych! Zobaczcie ZDJĘCIA.

Cristiano Ronaldo kolekcjonuje luksusowe i bardzo drugie samochody. W jego garażach stoją takie cacka jak Ferrari F12tdf, Ferrari 599 GTO, Brabusa G V12 900, Rolls Royce Cullinan, Lamborghini Aventadora, Bugatti Chirona, Bugatti Veyrona Grand Sport Vitesse, Porsche Carrera 911 Turbo S a to nie wszystko!

Ronaldo OBNAŻA SIĘ i robi lubieżną minę! Dziwne ZDJĘCIE z siostrą na kwarantannie

Teraz zdecydował się kupić Bugatti Centodieci. Silnik tego wyjątkowego auta ma moc 1600 KM, a do setki samochód rozpędza się w 2,4 sekundy. Prędkość maksymalna? Została elektronicznie ograniczona do 380 km/h. Cena to w przeliczeniu około 42 miliony złotych! Na razie gwiazdor Juventusu, który spędza czas na kwarantannie na portugalskiej wyspie Madera, zamówił auto i cierpliwie na nie czeka. Ma do niego dotrzeć w 2021 roku.

Ronaldo pręży GOŁĄ klatę na balkonie, a smutna Georgina samotnie robi zakupy [ZDJĘCIA]

Grzegorz Krychowiak dziękuje służbom medycznym walczącym z koronawirusem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze