Tymoteusz Puchacz

i

Autor: Cyfra Sport Tymoteusz Puchacz

Szykuje się transfer!

Reprezentant Polski bliski zmiany klubu! Wszystko wyjaśni się niebawem, pilne informacje

2022-08-29 17:32

Reprezentacja Polski przygotowuje się do mistrzostw świata w Katarze, a jeden z piłkarzy walczących o udział w imprezie może już niebawem zmienić barwy klubowe. Według informacji medialnych, Tymoteuszem Puchaczem interesuje się jeden z klubów Serie A, który rozpaczliwie poszukuje wzmocnienia w defensywie. Czy będziemy świadkami transferu?

Będziemy świadkami przenosin piłkarza reprezentacji Polski przed mistrzostwami świata w Katarze? Według informacji medialnych Tymoteusz Puchacz znalazł się na celowniku jednego z klubów włoskiej Serie A, który bardzo potrzebuje znaleźć wzmocnienie w defensywie. Czy będziemy świadkami transferu byłego gracza poznańskiego Lecha?

Ogromna metamorfoza Bartosza Kurka. Trudno uwierzyć, jak zmienił się przez lata. Na zdjęciach wszystko widać

Tymoteusz Puchacz zmieni klub? Jest zainteresowanie z Włoch

Sytuacja Tymoteusza Puchacza jest obecnie daleka od idealnej. Polak przez ostatni sezon był wypożyczony do Trabzonsporu z Unionu Berlin i mimo wygrania z tureckim klubem mistrzostwa kraju, włodarze postanowili nie wykupować go ze stolicy Niemiec, a on sam wrócił do Bundeslidze, w której niestety nie gra. Na pomoc piłkarzowi może ruszyć włoska Monza, która bardzo potrzebuje wzmocnienia w linii defensywy, gdyż w tym sezonie chciałaby wywalczyć pozostanie we włoskiej elicie. Puchacz bez regularnych występów raczej nie będzie mógł liczyć na powołanie na mistrzostwa świata w Katarze, także taki ruch transferowy mógłby mu pomóc.

Jan Tomaszewski nie zostawił złudzeń. Dokładnie ocenił szanse Barcelony w Lidze Mistrzów, powiedział o grupie śmierci

Tymoteusz Puchacz w Monzie? Media donoszą

Informację o sprawie Tymoteusza Puchacza we włoskiej Monzie przekazał dziennikarz portalu meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk, który przekonuje, że sprawa jest bardzo zaawansowana.

- Tymoteusz Puchacz w Serie A? Beniaminek ligi, AC Monza, rozważa sprowadzenie Polaka. Wypożyczenie z opcją wykupu. Rozmowy trwają od zeszłego tygodnia. Decyzja po stronie klubu - poinformował Tomasz Włodarczyk za pośrednictwem Twittera.

Tymoteusz Puchacz nigdy nie zagra w Legii Warszawa
Najnowsze