Reprezentantom Polski podobają się wpisy uderzające w Brzęczka! Może być WŚCIEKŁY

2019-09-18 11:09 JWa
Jerzy Brzęczek
Autor: Paweł Skraba Jerzy Brzęczek

Po ostatnich meczach piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy na kadrę Jerzego Brzęczka spadła zasłużona lawina krytyki. Oberwało się nie tylko zawodnikom, lecz także opiekunowi drużyny. Problem w tym, że niektóre gwiazdy biało-czerwonej kadry nie stanęły murem za Brzęczkiem, wręcz przyłączając się do krytycznych głosów pod adresem byłego trenera Wisły Płock.

Reprezentacja Polski ma za sobą kolejne mecze w eliminacjach Euro 2020. We wrześniu biało-czerwoni zagrali dwa razy. Spisali się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Całkiem spora grupa fanów liczyła, że po rywalizacjach ze Słowenią w Lublanie i z Austrią w Warszawie podopieczni Jerzego Brzęczka zapewni sobie nawet awans na finały przyszłorocznego czempionatu. Jednak Robert Lewandowski i spółka kompletnie zawiedli. W dwóch wymienionych meczach zdobyli zaledwie punkt, a styl w jakim to zrobili pozostawił sporo do życzenia. Ze Słowenią Polska przegrała 0:2, a z Austrią zremisowała 0:0. Choć wciąż prowadzimy w swojej grupie, to sytuacja mocno się skomplikowała. Możecie ją sprawdzić TUTAJ.

Po ostatnich spotkaniach można było spodziewać się, że na Polaków spadnie lawina krytyki i tak też się stało. Kadrę i selekcjonera atakowali niemal wszyscy - od dziennikarzy po kibiców. Nie pomógł nawet apel Kamila Glika, który wstawił się za opiekunem kadry po rywalizacji z Austrią. O tym, co dokładnie mówił filar naszej defensywy możecie przeczytać W TYM MIEJSCU. Dziennikarz Mateusz Święcicki kilka dni temu w programie portalu sport.pl przytoczył postawę zdecydowanie odmienną do Glika. W audycji "Sekcja Piłkarska" zdradził, że niektórym reprezentantom podobały się krytyczne wpisy pod adresem przełożonego.

- Napisałem krytyczne wpisy na temat gry reprezentacji Polski, a piłkarze polubili te tweety - podkreślił znany komentator. Cały program z udziałem Mateusza Święcickiego znajdziecie pod tym linkiem.

Najnowsze