Tomasz Hajto

i

Autor: Andrzej Lange Tomasz Hajto

Tomasz Hajto musi zmierzyć się z falą ogromnego hejtu! Skrytykował... wyjazd Piotra Zielińskiego na poród syna

2021-06-06 17:12

Były reprezentant Polski, Tomasz Hajto, udziela się w mediach jako ekspert między innymi w tematach dotyczących reprezentacji Polski. Słowa, które wypowiedział w niedzielę na antenie "Polsatu Sport", odbyły się ogromnym echem - niestety dla 48-latka bardzo negatywnym. Były obrońca skrytykował bowiem zwolnienie ze zgrupowania kadry Piotra Zielińskiego, który towarzyszył żonie przy narodzinach dziecka.

Zbliżają się mistrzostwa Europy. Dla Polski rozpoczną się już w poniedziałek, 14 czerwca od pojedynku ze Słowacją w Petersburgu. Póki co "Biało-czerwoni" wykorzystują czas pozostały do startu Euro 2021 na pracę pod okiem selekcjonera Paulo Sousy oraz jego sztabu szkoleniowego. Za Polakami już zremisowany 1:1 pojedynek sparingowy z Rosją, przed nimi natomiast jeszcze potyczka z Islandczykami. Później już pełne skupienie będzie na turnieju, który został przeniesiony z zeszłego roku w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa.

Michniewicz o pasji do tenisa, ulubionych miejscach w Gdyni i ambicjach mistrza [WIDEO]

Z Rosjanami w akcji nie ujrzeliśmy Piotra Zielińskiego. Pomocnik został na kilka dni zwolniony ze zgrupowania, gdyż rodziło się jego pierwsze dziecko - syn Maksymilian. Aktualnie zawodnik jest już ponownie do dyspozycji selekcjonera Paulo Sousy i naturalnie będzie odgrywał istotną rolę w zespole na zbliżającym się Euro 2021. Niedawną absencję "Ziela" mocno skrytykował jednak Tomasz Hajto. - Dla mnie jest to coś niezrozumiałego. Jesteś w pracy, jest turniej, szykujemy się do wielkiego turnieju. Za chwilę ktoś będzie mówił, że był zmęczony, bo go nie było przez trzy dni - stwierdził były piłkarz cytowany przez "Polsat Sport".

QUIZ. Piotr Zieliński bez tajemnic. Co wiemy o gwieździe Napoli i polskiej kadry?

Pytanie 1 z 10
Wychowankiem którego klubu jest Piotr Zieliński?

Taki komentarz Hajty wywołał prawdziwą falę oburzenia w Internecie. Kibice zarzucili byłemu reprezentantowi Polski, że nie potrafi zrozumieć priorytetów, jakimi w życiu powinien kierować się człowiek. Jednocześnie fani jak jeden mąż stanęli za Piotrem Zielińskim doskonale rozumiejąc, że gracz chciał być obecny przy swojej żonie w chwili porodu.

Piotr Zieliński jest istotnym elementem w układance selekcjonera Paulo Sousy. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, na Euro 2021 ujrzymy go w podstawowym składzie kadry.

Sebastian Mila: Myślę, że Paulo Sousa to "kumaty" selekcjoner
Najnowsze