Ale wymyślili! Chcieli, żeby Tomasz Hajto walczył w MMA ze Świerczewskim. Gdy nadeszła odpowiedź, rwali sobie włosy z głowy

2021-02-23 14:45 jwa
Tomasz Hajto, Piotr Świerczewski
Autor: Cyfra Sport Tomasz Hajto, Piotr Świerczewski

Tomasz Hajto i Piotr Świerczewski przed laty należeli do grona największych gwiazd piłkarskiej reprezentacji Polski. Dziś często wypowiadają się jako futbolowi eksperci, ale nie tylko. Drugi z wymienionych stoczył walkę w MMA, a niektórzy chętnie zobaczyliby w takiej formule także Hajtę. Powstał pomysł ich bezpośredniego pojedynku. Gdy dowiedzieli się o tym sami zainteresowani, postanowili wystosować odpowiedź, która w wielu wywoła spory żal.

To byłby prawdziwy hit! Dwóch byłych reprezentantów Polski kojarzonych przez chyba wszystkich futbolowych kibiców w naszym kraju w formule MMA? Od jakiegoś czasu w mediach i wśród kibiców przebąkiwano o pomyśle starcia Tomasz Hajto - Piotr Świerczewski w MMA. Obaj zawsze słynęli z nieustępliwości na boisku i wydawałoby się, że są świetnymi kandydatami do mieszanych sztuk walki. Tym bardziej, że Świerczewski ma za sobą już nawet debiut w klatce. Na gali FFF 2 wygrał z Gregiem Collinsem, udowadniając, że jest sportowcem z krwi i kości. Tomasz Hajto jeszcze nie miał okazji wejść do stalowej klatki. Wielu kibiców ściskało kciuki za ten osobliwy, ale emocjonujący pomysł. Po odpowiedzi zainteresowanej dwójki z żalu mogą tylko rwać sobie włosy.

Sprawdź: Narzeczona Artura Szpilki zrobiła coś, czego kobiety mogą tylko zazdrościć. Kamila Wybrańczyk zbija kasę metodą na perfumy!

Tomasz Hajto od jakiegoś czasu nieoficjalnie kuszony był walkami w MMA, a informacje na ten temat znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. Telewizyjny ekspert piłkarski nie zamierza na razie zmieniać profesji na tę bardziej ryzykowną. "Gianni" zaznaczył, że nie byłby w stanie zmierzyć się w sportach walki z człowiekiem, z którym przyjaźni się od bardzo wielu lat.

- Po 29 latach przyjaźni nie mógłbym go uderzyć. Stanąłbym, dostał cztery razy w twarz i nawet bym mu nie oddał, bo za bardzo go szanuję - powiedział Tomasz Hajto podczas gali FEN 32 Polsatowi Sport.

W podobnym tonie wypowiadał się Piotr Świerczewski. Znany przed laty pomocnik reprezentacji Polski absolutnie wykluczył możliwość starcia z Hajtą, argumentując to w dość sensowny sposób.

Sprawdź: Najman wyciągnął swój INSTRUMENT na oczach Wojewódzkiego. Zagrał na nim jak za dawnych lat

Piotr Świerczewski uznał, że jego starcie w MMA z Tomaszem Hajtą stałoby po prostu na śmiesznym poziomie, ze względu na to, że obaj nie są profesjonalistami. Jedyną dyscypliną, w jakiej mogą obecnie rywalizować jest... tenis.

Wielu fanów z pewnością będzie zawiedzionych. Walka MMA dwóch byłych znakomitych piłkarzy z pewnością cieszyłaby się wielkim zainteresowaniem w całym kraju!

Sprawdź: Agnieszka Radwańska popełniła straszny błąd. Grożą za to surowe konsekwencje, nie chcemy być w jej skórze! Ale niebezpiecznie!

Jak w dzieciństwie wyglądały gwiazdy reprezentacji? Unikalne zdjęcia [FUTBOLOGIA]
Najnowsze