Tomasz Hajto rzucał ku***** na wizji. Puściły mu wszelkie hamulce, ale się zagotował

2021-02-28 15:47 kkn
Tomasz Hajto
Autor: East News Tomasz Hajto

Utrzymanie nerwów na wodzy w niektórych sytuacjach potrafi być naprawdę trudne. Jednak choćby w programie na żywo te nerwy trzeba zachowywać bez względu na wszystko. Niestety zapomniał o tym były reprezentant Polski, Tomasz Hajto. Ekspert Polsatu Sport mocno się zagotował w programie "Cafe Futbol" i zdecydował się na wypowiedzenie słowa, które na wizji nie miało prawa się zdarzyć.

Tomasz Hajto po zakończeniu kariery piłkarskiej bardzo szybko odnalazł się w roli eksperta telewizyjnego. Jego niektóre słowa i powiedzonka przeszły już do historii i kibice bardzo często je powtarzali. Hajto zawsze był jednak postacią kontrowersyjną i nie zmieniło się to również teraz. Ma on bowiem swoich fanów i antyfanów, a wydaje się, że grono tych drugich w ostatnim czasie nieco urosło. Przychylności widzów były piłkarz nie zdobędzie również swoim ostatnim wybrykiem.

Lewandowski zostanie OGRABIONY z marzeń? Straszna wizja, jeśli to się potwierdzi, SKANDAL murowany

Podczas niedzielnego programu "Cafe Futbol" Hajto był jednym z gości Bożydara Iwanowa. W pewnym momencie dyskutowano na temat byłej gwiazdy Legii Warszawa, Vadisie Odjidji-Ofoe. Były reprezentant Polski stwierdził, że Belg potrzebował pół roku, aby dojść do dobrej formy. Internauci zareagowali jednak bardzo szybko. - Sprostujcie w końcu te opowieści Tomasza Hajto na temat Vadisa, jakoby miał pół roku dochodzić do formy fizycznej. Belg przyszedł do Legii 6 sierpnia 2016, a już po 2-3 miesiącach błyszczał w Lidze Mistrzów - napisał jeden z użytkowników Twittera.

Przez ostatnie miesiące wiele wycierpiał. Tak Kostorz został bohaterem Legii [WIDEO]

Prowadzący program przytoczył wpis i skierował się do Tomasza Hajty. Ten jednak nie wytrzymał. - To od tej od tej firmy, która ma trzysta lewych kont k**** i manipuluje opinią publiczną k**** - powiedział bez ogródek były reprezentant Polski. Wkroczyć musiał Bożydar Iwanow, który uspokajał swojego gościa. Internauci nie mieli jednak wątpliwości, że Hajto zdecydowanie przesadził.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze