Bartosz Bereszyński

i

Autor: Cyfrasport

Złe informacje!

Złe doniesienia w sprawie Bartosza Bereszyńskiego. Przebadali go po powrocie z reprezentacji, nie jest dobrze

2023-03-31 22:51

Bartosz Bereszyński nie mógł wystąpić w trakcie ostatnich dwóch meczów reprezentacji Polski przez uraz, którego nabawił się w trakcie treningu,. Po powrocie do Włoch, Polak skierowany został do ośrodka treningowego Napoli, gdzie jednak stwierdzono, że nie może trenowac z resztą drużyny. Oznacza to, że obrońcy zabraknie w kadrze na hitowe starcie z AC Milan.

Bartosz Bereszyński nie mógł wystąpić w trakcie ostatnich starć reprezentacji Polski. Okazało się, że powołany przez Fernando Santosa zawodnik ma kontuzję  naciągnięcia więzadła w stawie kolanowym, nad której opracowaniem pracowali polscy lekarze z kadry. Po powrocie do Włoch zawodnik stawił się w ośrodku treningowym Napoli, gdzie jednak nie był w stanie odbyć wspólnych zajęć z resztą drużyny. 

Bartosz Bereszyński zmaga się z kontuzją. Najprawdopodobniej zabraknie go w trakcie hitu

Mimo urazu, Bereszyński pozostawał z reprezentacją i wtedy mówiło się, że kontuzja gracza powinna zostać uleczona w okresie przynajmniej dwóch tygodni. Informacje te poniekąd pokrywają się z badaniami lekarzy włoskiego Napoli, którzy po zobaczeniu stanu reprezentanta Polski stwierdzili, że piłkarz musi trenować indywidualnie, a nie z resztą drużyny. To wskazuje jasno, że Polaka najprawdopodobniej zabraknie na hitowe spotkanie Serie A z AC Milan. Na całe szczęście, nic nie zagraża Piotrowi Zielińskiemu i pomoże on klubowi spod Wezuwiusza do osiągnięcia dobrego wyniku.

Sonda
Czy Polska awansuje na Euro 2024?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze