Piotr Zieliński

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

ręce opadają

Aż w głowie się nie mieści, jak traktują teraz Piotra Zielińskiego w Napoli! Wstyd to mało powiedziane

2023-02-01 20:06

Pomimo tego, że Piotr Zieliński nieprzerwanie od 2016 roku broni barw włoskiego Napoli, a także śmiało może być nazywany już jedną z legend włoskiego klubu dzięki rozegraniu ponad 300. spotkań w barwach "Azzurich", latem Polak może zostać zmuszony do odejścia. Wszystko przez to, że pomocnik nie może dojść z władzami klubu do porozumienia w sprawie... obniżenia jego pensji.

W czasie, gdy jedne kluby wydają setki milionów euro na nowych zawodników w czasie okna transferowego, jak chociażby Chelsea, inni szukają oszczędności gdzie tylko się da. W drugiej grupie drużyn znajduje się obecnie włoskie Napoli, którego prezydent Aurelio De Laurentiis wprowadza nowe porządki w sprawie wypłat dla zawodników. Sytuacja ta jednak stawia pod ścianą Piotra Zielińskiego, bowiem władze klubu domagają się obniżki jego pensji.

Piotr Zieliński pod ścianą! Tak potraktowali w Napoli polskiego pomocnika

Obecnie polski pomocnik zarabia w Neapolu nieco ponad 4 mln euro rocznie, jednak według nowych zasad prezydenta, największe wynagrodzenie dla piłkarza może wynosić właśnie 4 mln euro. Piotr Zieliński w dalszym ciągu nie doszedł do porozumienia w klubem w sprawie przedłużenia umowy, która obowiązuje do końca czerwca 2024 roku, a to wywołuje kolejne problemy.

Aż w głowie się nie mieści, jak traktują teraz Piotra Zielińskiego w Napoli! Wstyd to mało powiedziane

Jak donosi włosi dziennikarz, Ciro Venerato w rozmowie z "CalcioNapoli24", jeśli Piotr Zieliński ostatecznie nie zgodzi się na obniżenie swojego wynagrodzenia, wtedy klub będzie próbował go sprzedać podczas letniego okna transferowego. Prezydentowi nie przeszkadza nawet fakt, że Zieliński zagrał dla jego zespołu już 308 meczów, w czasie których strzelił 46 goli i zanotował 41 asyst, a ponadto lojalnie pozostaje w klubie od 2016 roku. 

Sonda
Czy Piotr Zieliński powinien odejść z Napoli?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze