Bartłomiej Drągowski

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Bartłomiej Drągowski

jest porozumienie

Bartłomiej Drągowski o krok od nowego klubu. To ma być jego szansa

2022-08-09 12:36

Wydaje się, że lada chwila wyklaruje się sprawa transferu Bartłomieja Drągowskiego. Jak podaje portal Sport.pl, Fiorentina porozumiała się ze Spezią w sprawie transferu polskiego bramkarza. Dla samego zawodnika to z pewnością krok w tył, ale niewykluczone, że będzie szansą na grę w lepszym klubie w niedalekiej przyszłości.

Drągowski jeszcze niedawno miał pewne miejsce w bramce Fiorentiny i wydawało się, że lada moment przeniesie się do mocniejszego klubu, bo na brak zainteresowania bramkarz reprezentacji Polski narzekać nie mógł. Miniony sezon okazał się jednak dla niego bardzo nieudany i wszystko wskazuje na to, że Drągowski zrobi krok w tył, aby lepiej przygotować się do mundialu, a w dalszej perspektywie wywalczyć sobie transfer do lepszego zespołu. Już wcześniej mówiło się o tym, że Drągowski ma trafić do Spezii, czyli jednego z najsłabszych klubów Serie A minionego sezonu. Teraz portal Sport.pl zdradza szczegóły przyszłej transakcji.

Arkadiusz Milik na celowniku giganta! Chcą wzmocnić atak, Polak może wrócić do Włoch!

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona

Drągowski dołączy do Kiwiora i Recy

Niespełna 25-letni zawodnik miał jeszcze rok kontraktu w Fiorentinie, dlatego kwota transferu nie może powalać – 3 mln euro to bardzo przystępna cena. Jak podaje Sport.pl, Fiorentina zapewniła sobie aż 50% od kolejnego transferu Polaka! To wskazuje, że włoski klub wciąż wierzy w polskiego zawodnika i zamierza na nim zarobić.

Wyciekły zarobki Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Niektórzy grubo się zaskoczą, kwoty z Bayernu to marzenie

Bartłomiej Drągowski w Spezii może liczyć na regularne występy, bowiem dotychczasowy numer jeden, Ivan Provedel, przeniósł się do Lazio. Dla polskiego zawodnika ma być to szansa na regularne występy, które zapewnią mu wyjazd na mundial w Katarze. Niewykluczone, że jeśli cały sezon będzie miał udany, to szybko przeniesie się do nowego klubu. Jak podaje Sport.pl, Drągowski ma otrzymać trzyletni kontrakt, ale zawarto w nim klauzulę o możliwości odejścia już po sezonie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze