Bartłomiej Drągowski

i

Autor: PRZEMYSLAW SZYSZKA / SE Bartłomiej Drągowski

Bartosz Drągowski odejdzie z Fiorentiny? Polak na celowniku giganta, może grać w Lidze Mistrzów

2021-05-17 14:36

Bartosz Drągowski odejdzie po sezonie z Fiorentiny? Polski bramkarz, który z powodu kontuzji nie był brany pod uwagę w trakcie powołań na mistrzostwa Europy, może dostać dość satysfakcjonującą ofertę transferową. Po udanej grze w Violi, były golkiper Jagiellonii znalazł się na celowniku włoskiego giganta, który zapewnił sobie udział w następnej edycji Ligi Mistrzów. Takiej oferty piłkarz nie powinien zlekceważyć.

Bartosz Drągowski jest jednym z najlepszych bramkarzy we włoskiej Serie A. Mimo dobrej gry w barwach Fiorentiny, jego klub zawodzi i nie jest w stanie nawiązać do swoich najlepszych lat, a także nie ma nawet cienia szansy na grę w europejskich pucharach. W związku z takim przebiegiem spraw, Polak ma być zainteresowany względem zmiany barw. Na jego usługi możliwe, że skusi się jeden z gigantów włoskiej piłki, który miał wziąć sobie wziąć Polaka jako jeden z celów transferowych. Nie da się ukryć, że ten transfer mógłby odmienić życie Polaka, a także utorować mu plac gry w reprezentacji Polski.

Znamy powołania Sousy na Euro 2021! Selekcjoner reprezentacji Polski powołał szeroką kadrę, są niespodzianki

Bartosz Drągowski zmieni klub? Uznana marka ma pytać o Polaka

Zdaniem włoskich mediów w tym  "La Gazzetta dello Sport", polski golkiper miał się znaleźć na celowniku Atalanty Bergamo, po udanym sezonie w Fiorentinie. Przypomnijmy, że w barwach Violi, zawodnik rozegrał trzydzieści sześć spotkań i osiem razy zachowywał czyste konto. Drużyna z północy Włoch od dawna buduje swoją markę i chce umacniać swoją pozycję na ligowym i europejskim podwórku. Drągowski ma być jednym z priorytetów drużyny i pomóc klubowi walczyć w następnym sezonie o mistrzostwo Włoch. Atalanta nie jest jedynym klubem, który ma być zainteresowany usługami reprezentanta Polski. W grze mają pozostawać także inne, słynne europejskie marki.

Kamil Grosicki na Euro? Były selekcjoner nie ma wątpliwości, zapowiada WSTRZĄS

Sousa ogłosił kogo zabiera na EURO. Mamy nazwiska

Drągowski wzbudza zainteresowanie. Nie tylko Atalanta chce Polaka u siebie

Głośno ostatnimi czasy o Drągowskim było w kontekście przenosin do Borussii Dortmund. Niemcy, szukając "golkipera na lata" będą musięli jednak stoczyć batelię z innymi słynnymi markami, które będą tego lata kusić piłkarza i samą Fiorentinę. Mowa, chociażby o Evertonie, który wyraża ambicję regularnej gry w europejskich pucharach, West Hamie, czy Tottenhamie Hotspur. Wszyscy ciekawią się, jaką właściwie decyzję podejmie Polak.

Najnowsze