Co z transferem Arkadiusza Milika? Jest nowy kandydat do gry w Juventusie Turyn!

2020-06-04 16:24 MaSz
Marcus Thuram
Autor: AP PHOTO Marcus Thuram

W jakim klubie w nowym sezonie zagra Arkadiusz Milik? Zostanie w Napoli czy jednak wzmocni Juventus Turyn? W tym momencie trudno przewidzieć, jak się wszystko potoczy. W każdym razie pojawił się nowy kandydat do gry w mistrzu Włoch. To na wypadek, gdyby nie udało się sfinalizować transferu reprezentanta Polski. Czy to ten napastnik będzie w nowym sezonie strzelał gole dla "Starej Damy"?

Saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika trwa od kilku tygodni. Ale wciąż nie ma potwierdzenia w którym klubie zobaczymy naszego kadrowicza w przyszłym sezonie. Najczęściej łączony jest z Juventusem. Ale wciąż brakuje, aby ten transfer został "przyklepany". Każdy dzień przynosi też nowe transferowe spekulacje związane z Polakiem i ekipą z Turynu.

Rzeźniczak ma NOWĄ DZIEWCZYNĘ! Piłkarz spacerował z uroczą blondynką [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Teraz w kontekście przeprowadzki do Juve wymieniany jest kolejny piłkarz. To Marcus Thuram, napastnik Borussii Moenchengladbach. Jego ojciec to słynny Lilian Thuram, z kadrą Francji mistrz świata i Europy, który w przeszłości związany był przez pięć lat właśnie z klubem z Turynu.

Kim jest Karolina Czarnecka, piękna blondynka widziana z Jakubem Rzeźniczakiem? [ZDJĘCIA]

Marcus Thuram od roku jest piłkarzem niemieckiego klubu. Zbiera pochlebne recenzje w Bundeslidze, gdzie strzelił dziesięć goli, a przy kolejnych ośmiu asystował. Czy mistrzowie Włoch sięgną po niego kosztem Milika? Bo negocjacje z Napoli nie mogą trwać wiecznie.

Nietypowa akcja charytatywna Brazylijczyka. Podróżuje rowerem i zbiera pieniądze

Najnowsze