Cristiano Ronaldo zaliczył SROGĄ WTOPĘ?! Założył koszulę, a i tak widać było mu SUTKI! [ZDJĘCIE]

2020-09-19 8:34 JWa
Cristiano Ronaldo
Autor: Instagram / cristiano Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo wielokrotnie udowadniał już, że równie dobrze co na piłkarskim boisku, poradziłby sobie na wybiegu. Portugalczyk ma zadatki na świetnego modela, tym bardziej, że sam uwielbia podążać za trendami. Tym razem dał się sfotografować w eleganckiej koszuli. Mimo tego, że założył ją na siebie, to widać było to, co powinna zasłaniać! Celowy zabieg czy ogromna wpadka?

Cristiano Ronaldo przyzwyczaił nas już do odważnych zdjęć, które publikuje w Internecie. Wyrzeźbiony do granic możliwości portugalski piłkarz Juventusu Turyn chętnie emanuje sylwetką, prezentując ją przez milionami fanów na całym świecie. CR7 promuje także kolekcję bielizny sygnowanej właśnie jego nazwiskiem. Jeśli chce jednak pokazać bokserki czy slipki, to musi znaleźć się przynajmniej w częściowym negliżu. Nowe zdjęcie nie jest więc raczej wpadką, a świadomym działaniem marketingowym. Rozpięta koszula eksponuje mięśnie brzucha i rozbudowaną klatkę piersiową Cristiano Ronaldo.

Tak wyglądała pierwsza dziewczyna Cristiano Ronaldo. Szokująca metamorfoza [ZDJĘCIA]

Super Sport 15.09.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cristiano Ronaldo mógł być pewny, że utrzymane w biało-czarnej tonacji zdjęcie przypadnie do gustu jego fanom, a szczególnie żeńskiej części. Zaledwie kilkadziesiąt godzin wystarczyło, by fotka zebrała niemal 7 milionów polubień na Instagramie! Pojawiły się także komentarze, z których wynikało, że obserwujący są pod wielkim wrażeniem!

Cristiano Ronaldo żongluje KSIĘŻYCEM! Tak reklamuje swoje nowe perfumy [WIDEO]

"Jak to możliwe, że jesteś taki piękny?!" - czytamy w jednym z komentarzy. "Muszę wyrzeźbić brzuch tak jak ty" - postanowił kolejny fan. "Ty naprawdę jesteś melodią futbolu" - napisał następny obserwujący.

Najnowsze