CUDOWNA Georgina eksponuje piersi, a ręka Ronaldo prowadzi MIĘDZY UDA. Gdzie on tam GMERA?! [ZDJĘCIE]

2020-08-09 13:14 Mil
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/georginagio Georgina Rodriguez

Sezon 2019/2020 zakończył się dla Cristiano Ronaldo z pewnością wcześniej niż Portugalczyk miał to w planach. Skoro jednak już do tego doszło, droga do letniego urlopu stanęła przed gwiazdą Juventusu otworem. CR7 na rajskich wakacjach towarzyszy oczywiście jego ukochana - Georgina Rodriguez. Kobieta pochwaliła się zdjęciem ze wspólnego wypadku, a uwagę przyciąga jeden szczegół...

Tego CR7 z pewnością nie spodziewał. Choć w rewanżowym starciu z Olympique'em Lyon trafił do siatki z rzutu karnego, to jego zespół wygrał zaledwie 2:1, co wobec wyjazdowej porażki 0:1 sprawiło, iż z awansu do najlepszej ósemki Europy cieszyli się Francuzi. W efekcie zwolniony został trener Maurizio Sarri, a gracze "Bianconerich" mają nieco czasu, aby się zrelaksować i naładować baterie przed powrotem do klubu i rozpoczęciem rozgrywek 2020/2021 - już pod wodzą Andrei Pirlo.

Justyna Żyła opalała się w skąpym BIKINI. Nagle wydarzyło się TO! [ZDJĘCIA]

Ronaldo postanowił wykorzystać chwilę wolnego i udać się na rajskie wakacje wraz ze swoją ukochaną - Georginą Rodriguez. Szczęśliwa kobieta postanowiła pochwalić się wspólnym zdjęciem z tego wypadku. Seksowna para opala się na tle zapierającego dech w piersiach widoku, a ręka Portugalczyka wędruje pomiędzy uda miłości jego życia. W taki sposób z pewnością można ładować baterie bardzo efektownie, a zarazem efektywnie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
C❤️G Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Gdy bowiem Ronaldo powróci do ośrodka treningowego Juventusu, nie będzie już przeproś. Po ostatnich niepowodzeniach wszystkim w klubie zależy, aby jak najszybciej się odbić i dobre wyniki zacząć osiągać regularnie.

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze