Piotr Zieliński

i

Autor: Filippo MONTEFORTE / AFP/East news

To mówi wszystko

Dowiedzieliśmy się, jak Włosi potraktowali Piotra Zielińskiego. Zabrakło słów

2023-10-03 19:49

Piotr Zieliński w Napoli przeżył ogromny rozkwit piłkarskiej kariery. Pomocnik reprezentacji Polski stał się jednym z najbardziej docenianych na swojej pozycji nie tylko w Serie A, lecz także na całym Starym Kontynencie. „Zielu” świetnie czuje się na Półwyspie Apenińskim, a po ostatnim meczu dowiedzieliśmy się, co tak naprawdę sądzą o nim tamtejsi fani. By wyrazić swoją opinię wcale nie używali zbyt wielu słów.

Piotr Zieliński i Napoli to, jak się wydaje, związek idealny. W Neapolu nasz rodak dostał poważną szansę wypłynięcia na szerokie, piłkarskie wody. Odwdzięczył się za zaufanie i bardzo szybko zaskarbił sobie szacunek tamtejszych, bardzo wymagających przecież, fanów. Swoim zaangażowanie, ale przede wszystkim talentem oraz umiejętnościami, rzucił na kolana żywiołową publikę. Zieliński czuje się więc w Neapolu jak w drugim domu i nie ma przypadku w tym, że barwy Napoli reprezentuje od dłuższego czasu. Z nowego wpisu na Instagramie możemy wnioskować, że jest zmotywowany, by osiągnąć kolejne wspaniałe wyniki z aktualną ekipą, a pomogą mu w tym zakochani w nim kibice.

Żona Artura Boruca ma już 38 lat. Tylko zobaczcie, jak wygląda po latach jej brzuch

Piotr Zieliński ze specjalną wiadomością

Jak wielu piłkarzy, również Piotr Zieliński dba o dobry kontakt z kibicami. Choć nie zawsze jest czas na wystawianie mnóstwa autografów czy czasochłonne spotkania, to dzięki mediom społecznościowym może na bieżąco przekazywać aktualności ze swojego życia piłkarskiego oraz prywatnego. Jeden z ostatnich postów pojawił się w sieci po kolejnym dobrym spotkaniu „Ziela” i kompanii z Napoli. „Tak dalej” – napisał przy fotkach z meczu zawodnik naszej drużyny narodowej. Na reakcję kibiców z Półwyspu Apenińskiego nie trzeba było długo czekać.

Wyszło na jaw, jak Cristiano Ronaldo traktuje kolegów z drużyny. Tego już nie da się cofnąć

Kibice z Włoch skomentowali postawę Zielińskiego

Przy wpisie pojawiły się setki, jeśli nie tysiące, komentarzy pod adresem naszego rodaka. Piotr Zieliński mógł poczuć się dumny z tego, jak postrzegają go na obczyźnie. Niewiele było co prawda rozbudowanych i merytorycznych opinii, ale również te lakoniczne okazały się wyjątkowo pozytywne. Kibice przesyłali pod adresem Polaka niebieskie serduszka w barwach Napoli, klaszczące dłonie czy przybijali mu wirtualne „piątki”. Każdy chciał wejść w interakcję z bohaterem trybun w Neapolu, którego Włosi po prostu kochają za kunszt i finezję na placu gry.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze