Jakub Kiwior

i

Autor: Cyfrasport Jakub Kiwior

Będzie wielki transfer?

Europejski gigant chce reprezentanta Polski! Wykładają grube miliony, to byłby prawdziwy hit

2022-12-28 20:45

Najbliższe okna transferowe mogą być bardzo gorące dla polskich zawodników. Część z nich pokazuje się z dobrej strony od początku sezonu, a dodatkowo dla kilku reprezentantów Polski mundial dał szansę pokazania się szerszej publiczności. Coraz bliżej jest transfer Bartosza Bereszyńskiego z Sampdorii do Napoli, ale to nie jedyny polski obrońca, który może trafić do wielkiego europejskiego klubu!

Wśród polskich piłkarzy, o których w ostatnim czasie zrobiło się głośnej, z pewnością znalazł się Jakub Kiwior. Wciąż stosunkowo młody zawodnik coraz lepiej radzi sobie na środku obrony w Spezii i coraz więcej mówiło się o jego przenosinach do mocniejszego klubu. Wiele wskazywało na to, że może być to jakiś zespół z czołówki ligi włoskiej – wspominano o Juventusie, AC Milan czy Napoli. Okazuje się jednak, że Kiwior wzbudził zainteresowanie nie tylko na Półwyspie Apenińskim, ale też w innych czołowych ligach Europy. Zdaniem włoskich mediów, do wyścigu o Polaka stanął jeden z czołowych niemieckich klubów.

Jakub Kiwior trafi do Bundesligi? Potężna kwota na stole

Zdaniem „Corriere dello Sport” do wyścigu o Polaka włączyła się Borussia Dortmund, której barw w przeszłości broniło już kilku Polaków. Niemcy chcą skusić Spezię odstępnym nawet na poziomie 20 mln euro, co za 22-latka z Polski byłoby dużą kwotą. Jednakże jeśli już miałoby dojść do przenosin, to jeszcze nie zimą, a dopiero po zakończeniu sezonu 2022/2023.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze