Georgina Rodriguez na jednej ręce nosi prawie 4 MILIONY. Ronaldo nie oszczędza na ukochanej

2020-02-20 12:09 FAN
Georgina Rodriguez
Autor: East News Georgina Rodriguez

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają ładną biżuterię. Aby jednak mieć na sobie ulubione "błyskotki" trzeba wydać niekiedy ogromne pieniądze. W końcu złoto, diamenty, czy srebro nie są rzeczami tanimi. Żadnych problemów z wydawaniem pieniędzy na biżuterię nie ma ukochana Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez. Hiszpanka na jednej ręce nosi prawdziwy majątek.

Portugalsko-hiszpańska para nawet nie stara się ukrywać swojego luksusowego życia, jakie prowadzi. Nie ma się w zasadzie czemu dziwić, bo gwiazda Juventusu zarabia rocznie astronomiczne sumy i wydaje je na bardzo drogie samochody, drogie wycieczki, czy luksusowe jachty. Nie brakuje również funduszy na biżuterię. Już nie raz media rozpisywały się o niebotycznie drogich zegarkach, jakie na ręce nosi Ronaldo.

Teraz "The Sun" pod lupę wziął Georginę Rodriguez. Ostatnio o hiszpańskiej modelce zrobiło się głośno po doniesieniach odnośnie kieszonkowych, które dostaje od swojego ukochanego. Ronaldo przekazuje jej 80 tys. funtów miesięcznie, co w przeliczeniu na złotówki daje nieco ponad 400 tys. zł. Jak widać po niektórych zdjęciach, które Rodriguez publikuje w mediach społecznościowych, znaczną część poświęca na biżuterię.

Modelka pokazała ostatnio fotografię lewej dłoni. Zdobił ją ogromny pierścionek z dużym szafirem. Na nadgarstku natomiast ma bransoletki wysadzane diamentami. Wyliczono, że wszystko razem kosztuje aż 775 tysięcy funtów! W złotówkach natomiast daje to zawrotną sumę 4 milionów. Taką kwotę aż ciężko sobie wyobrazić.

Najnowsze