Georgina Rodriguez pokazała ZDJĘCIE z wanny! Nie zgadniesz, co ma na sobie

2019-12-03 11:41 FAN
Georgina Rodriguez
Autor: East News Georgina Rodriguez

Popularność sprawia, że największe gwiazdy powinny utrzymywać pewien kontakt ze swoimi fanami. A najlepszym sposobem do takowego kontaktu są media społecznościowe. Pojawia się tam mnóstwo treści, które niekiedy budzą spore zaskoczenie. Wielu fanów zapewne w taki sposób odebrało najnowsze zdjęcie Georginy Rodriguez, która zdecydowała się na opublikowanie fotografii z... wanny.

Hiszpańska modelka z argentyńskimi korzeniami stała się popularna przede wszystkim w momencie, gdy na jaw wyszedł jej związek z Cristiano Ronaldo. Zrobiło się o tym głośno w 2017 roku i ku zdziwieniu wielu osób, Portugalczyk nadal jest z Rodriguez. W przeszłości miał bowiem tendencję do zmian partnerek, których było już naprawdę wiele.

Gwiazda światowego futbolu wydaje się być szczęśliwa u boku modelki, co jest najważniejsze. Rodriguez korzysta z popularności i doskonale odnajduje się w wielkim świecie. Jej profil na Instagramie śledzi już 14,5 miliona użytkowników. Hiszpanka jest aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje zdjęcia, czy to z sesji, czy własnej "produkcji".

Najnowsza fotografia odbiega jednak treścią od pozostałych. Można stwierdzić, że jest oryginalne. Rodriguez pozuje bowiem w wannie pełnej wody. Sęk w tym, że ma na sobie dopasowaną sukienkę, a w dodatku tiarę na głowie. Nie zabrakło także zmysłowej pozy, która przyciąga wzrok. I tak, jak napisaliśmy wyżej Rodriguez przyciąga oryginalnością.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🏴‍☠️🖤...@aloyoga Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)
Wyświetl ten post na Instagramie.
💙 @prettylittlething Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)
Najnowsze