HORROR pracowników znanego klubu. W siedzibie mogło dojść do potężnej EKSPLOZJI

2020-05-22 6:22 DaO
Piłka, piłka nożna
Autor: East News

Nadal nie wiadomo, czy włoska Serie A zdoła dokończyć rozgrywki. Mimo tego życie w klubach piłkarskich z Półwyspu Apenińskiego powoli wraca do normy. Piłkarze od kilku dni trenują indywidualnie, a niedawno wydano zgodę na zajęcia grupowe. Do biur wrócili również pracownicy administracyjni. W Brescii mogło skończyć się to jednak tragedią. W siedzibie klubu doszło do wycieku gazu.

Być może kończy się trudny okres dla zespołów z Włoch. Coraz więcej wskazuje na to, że ligę na najwyższym szczeblu rozgrywkowym uda się dokończyć, a to oznacza, że w dużej mierze uda się uniknąć potężnych problemów finansowych. Data co prawda nie jest znana, ale włoski rząd krok po kroku luzuje obostrzenia w zakresie sportu.

Kolejny WIELKI klub chce Arkadiusza Milika. To byłby OGROMNY hit!

Tak czy inaczej, kluby muszą funkcjonować. Bo nie można zapominać, że składają się on nie tylko z piłkarzy i trenerów, ale także pracowników administracyjnych, którzy dbają, aby ci piersi mieli wszystko, co potrzebne do wykonywania zadań. "La Gazetta dello Sport" poinformowała, że w Brescii mogło dojść do ogromnej tragedii. Pracownicy klubu, którzy zjawili się na swoich stanowiskach wyczuli ulatniający się gaz.

Włosi mocno wyluzowali. Dobre informacje dla reprezentantów Polski

Zareagowano niemal natychmiastowo. Wezwano straż pożarną, która zlokalizowała miejsce usterki. Nieszczelność znajdowała się w piwnicy. Wadę udało się usunąć i po półtorej godziny pracownicy mogli wrócić na swoje miejsca. Aż strach pomyśleć, co by było gdyby nie wezwano służb na czas. Zbyt duże stężenie gazu może doprowadzić bowiem do ogromnej eksplozji. Tej na szczęście udało się uniknąć.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze