Ibrahimović zagra w filmie. Nie zgadniesz w jaką rolę się wcieli!

Zlatan Ibrahimovic ostatni raz zagrał w kadrze Szwecji na EURO 2016, z Belgią (0:1).
Autor: Press Focus Zlatan Ibrahimovic ostatni raz zagrał w kadrze Szwecji na EURO 2016, z Belgią (0:1).

Ostatnio było głośno o Zlatanie Ibrahimoviciu w związku z jego polowaniem w Afryce sprzed dziesięciu lat. Napastnik reprezentacji Szwecji i AC Milan miał zabić lwa, a jego szczątki przewieźć do kraju. Nie minęło kilka dni i piłkarz ponownie wszystkich zaskoczył. Tym razem pozytywnie.

Jak informują szwedzkie media Ibrahimović zagra w kolejnym filmie o przygodach Asterixa, którego premiera zapowiedziana jest na przyszły rok. Reżyserem i odtwórcą głównej roli będzie francuski filmowiec Guillaume Canet, a "Ibra" wcieli się w rolę niejakiego "Antyvirusa".

Ostry jak brzytwa Jan Tomaszewski odpowie na pytania czytelników "SE"! Taka okazja nie nadarza się często

Piłkarz, który rozegrał w reprezentacji Szwecji 118 meczów i strzelił 62 bramki, będzie kolejnym znanym sportowcem, który otrzymał rolę w filmach o Asterixie.

W „Asterix na olimpiadzie”, który miał premierę w 2008 roku, wystąpili m.in. piłkarz Zinedine Zidane, kierowca F-1 Michael Schumacher i koszykarz Tony Parker - przypomniał dziennik "Aftonbladet".

39-letni Ibrahimović w marcu, po prawie pięciu latach, powrócił do reprezentacji Szwecji i wystąpił w meczach eliminacji mistrzostw świata z Gruzją i Kosowem.

Kiedy wróci Lewandowski? Boniek: Na koniec rację będzie miał nasz doktor!

Najnowsze