Bartosz Bereszyński

i

Autor: Cyfrasport

Media nie mają wątpliwości

Klamka w sprawie Bereszyńskiego zapadła. Wiemy, czy Napoli go wykupi, przyszłość Polaka się wyjaśniła

2023-05-13 15:53

Bartosz Bereszyński nie może być do końca zadowolony ze swojego wypożyczenia do Napoli. Z jednej strony reprezentant Polski został mistrzem Włoch, jednak nie znalazł swojego miejsca w składzie drużyny. "La Gazzetta dello Sport" przedstawiła decyzję władz klubu względem polskiego piłkarza i już wiemy, jaki los go czeka. Te informacje nie są zbytnio optymistyczne.

Z transferem Bartosza Bereszyńskiego do Napoli wiązano bardzo duże nadzieje. Polak w momencie odejścia na zasadach wypożyczenia z Sampdorii miał za sobą świetny okres na mundialu w Katarze, gdzie był jednym z najlepszych graczy polskiej ekipy. Niestety, w klubie spod Wezuwiusza nie poradził sobie już tak dobrze i mimo że został mistrzem Włoch, to jego udział przy sukcesie klubu był minimalny.  "La Gazzetta dello Sport" ustaliła, jaka przyszłość czeka byłego piłkarza Legii i czy zostanie on wykupiony przez mistrzów Italii. Te informacje nie są optymistyczne.

Klamka zapadła. Mamy informacje na temat przyszłości Bereszyńskiego

"La Gazzetta dello Sport" doniosła, że Polak nie zostanie wykupiony przez Napoli z Sampdorii, która spadła już do Serie B. Neapolitańczycy za transfer Polaka mieli potencjalnie zapłacić promocyjną kwotę w postaci 1,8 mln euro, jednak z tej klauzuli nie skorzystają. Na razie nie wiadomo gdzie Polak zagra w następnym sezonie, ale pozostanie piłkarza takiej klasy na zapleczu włoskiej ekstraklasy wydaje się bardzo mało prawdopodobne

Sonda
Czy Bartosz Bereszyński latem 2023 roku zmieni klub?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze