Kontrowersyjna gwiazda często chwali się NAGOŚCIĄ. Teraz zobaczą ją miliony [ZDJĘCIA]

2019-11-13 15:58 JWa
Wanda Nara
Autor: Instagram Wanda Nara

Znają ją piłkarscy kibice na całym świecie. Wszystko przez kontrowersje jakie wzbudza. Wanda Nara to żona napastnika Paris Saint-Germain Mauro Icardiego, a zarazem jego menedżerka, która nie boi się nagości. W przeszłości zaszła za skórę fanom Interu Mediolan. Wybranka serca Argentyńczyka namawiała go bowiem do odejścia z San Siro. Ostatecznie skończyło się na wypożyczeniu do Francji, ale pani Wanda wyraźnie nie może żyć bez Włoch. Zgodziła się bowiem na przyjęcie oferty na udział w tamtejszej edycji Big Brothera dla VIP-ów.

To będzie już czwarta edycja włoskiego Big Brothera dla VIP-ów. Wystartuje ona w styczniu, a udział wezmą w niej popularne osobistości z Półwyspu Apenińskiego. Większość nazwisk wciąż pozostaje nieznana. Jako jedną z największych gwiazd przedstawiono już jednak ją. Wanda Nara to kontrowersyjna żona Mauro Icardiego. We Włoszech zasłynęła radami, jakie dawała mężowi. W jego imieniu negocjowała z Interem Mediolan, by po jakimś czasie porzucić rozmowy i zacząć poszukiwania nowego miejsca pracy dla wybranka serca. Fani z San Siro byli na tyle wściekli, że pewnego dnia obrzucili samochód pani Wandy kamieniami. Ostatecznie Wanda Nara dopięła swego połowicznie - obecnie Mauro Icardi gra w Paris Saint-Germain, ale na zasadzie wypożyczenia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
I’m in Paris today and you ? Post udostępniony przez Wanda nara (@wanda_icardi)

Wanda Nara znana jest jednak nie tylko z futbolowego zaangażowania. Jest również niezwykle popularna na Instagramie. Ukochana Mauro Icardiego nie ma większych oporów przed publikowaniem odważnych zdjęć na portalu społecznościowym, które trafiają do prawie 6 milionów obserwujących.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Nuit 💤 Post udostępniony przez Wanda nara (@wanda_icardi)

Informacja o udziale Wandy Nary w kolejnej edycji popularnego telewizyjnego show została potwierdzona przez wydawcę. Oprócz tego sama zainteresowana na Instagramie opublikowała logo programu rozrywkowego i podpisała je "Oficjalnie".

Wyświetl ten post na Instagramie.
I need summer Post udostępniony przez Wanda nara (@wanda_icardi)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Cool Mood , Buongiorno Miláno 👅 Post udostępniony przez Wanda nara (@wanda_icardi)