Marina Łuczenko w ciąży! Jej rodzina się powiększa!

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS

wdała się w dyskusję

Marina Łuczenko-Szczęsna dostała od fanki osobiste pytanie. Dosadna odpowiedź żony Wojciecha Szczęsnego, nie patyczkowała się

2024-04-13 8:31

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny ogłosili niedawno, że spodziewają się drugiego dziecka! Od tamtej pory żona polskiego bramkarza chętnie publikuje zdjęcia ciążowego brzuszka, który jest już wyraźnie zarysowany. Pod kolejnym takim zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, ale jeden szczególnie zwrócił uwagę piosenkarki, która wdała się w żywą dyskusję z jego autorką.

Marina i Wojciech Szczęśni spodziewają się drugiego dziecka

Wojciech Szczęsny z pewnością nie może narzekać na nudę w ostatnim czasie. Bramkarz Juventusu znów został bohaterem reprezentacji Polski, bronią decydującego karnego w rywalizacji z Walią o awans na EURO 2024. Dobrze radzi sobie również w Juventusie, który zajmuje 3. miejsce w tabeli Serie A i choć na mistrzostwo ma dosłownie iluzoryczne szanse, to w walce o Ligę Mistrzów jest w komfortowej pozycji z 7 punktami przewagi nad 5. w tabeli Romą, a to wszystko mimo zaledwie jednej wygranej w ostatnich pięciu spotkaniach! Co więcej, dużo się dzieje także w życiu osobistym Szczęsnego, który spodziewa się z żoną drugiego dziecka.

Wojciech Szczęsny po meczu z Czechami

Marina znów pokazała ciążowy brzuszek

Wojciech i Marina Szcęśni w marcu poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Marina Łuczenk-Szczęsna publikuje chętnie od tamtego czasu filmy i zdjęcia, na których widać już dobrze ciążowy brzuszek. Teraz postanowiła nagrać krótkie wideo, podczas którego pozuje do obiektywu w długiej bordowej sukience. – Jak myślicie, kto się tam skrywa? – pyta się fanów piosenkarka. Jednak niektóre z komentarzy pod postem wcale nie dotyczyły jej błogosławionego stanu.

Żona Wojciecha Szczęsnego w dyskusji z fanką

Jedna z fanek zapytała się Mariny Łuczenko-Szczęsnej o małą liczbę materiałów z Włoch, gdzie przecież piosenkarka mieszka ze swoim mężem. – Dlaczego nic nie pokazujesz z Włoch? – padło pytanie, na które piosenkarka postanowiła odpowiedzieć. – A co mam pokazywać? – dopytała najpierw żona Wojciecha Szczęsnego. – Jak się żyje we Włoszech.. co się robi w ciągu dnia.. dziecko chodzi do włoskiej szkoły? Mówi po włosku? Wydaje się że Włochy ci się nie podobają – dodała komentująca i doczekała się mocnej odpowiedzi. – Widać nie śledzisz mnie od dawna bo Włochy pokazywałam niejednokrotnie. Nie mam kontentu w którym pokazuje naszą codzienność cenimy sobie nasz prywatność. Czasami uchylam rąbka tajemnicy jak mnie najdzie ale bez przesady – odparła Marina Łuczenko-Szczęsna.

Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram Marina Łuczenko-Szczęsna

Quiz. Czy rozpoznasz piłkarzy z PRL-u. Brak 15/15 to wstyd dla fanów futbolu!

Pytanie 1 z 15
Zacznijmy od czegoś prostego. Ten były piłkarz reprezentacji Polski grał w Widzewie Łódź, Juventusie Turyn i AS Romie. Po latach kariery był m.in. trenerem reprezentacji Polski oraz szefem PZPN. Jest nim?
Boniek
Najnowsze