Cristiano Ronaldo

i

Autor: East News Cristiano Ronaldo

Na jaw wyszło, gdzie zagra Cristiano Ronaldo? Neymar nie ugryzł się w język, kibice w szoku

2021-05-12 10:20

Cristiano Ronaldo nie może mówić o udanym sezonie w barwach Juventusu Turyn. Klub przegrał rywalizację w Serie A i został wyeliminowany w Lidze Mistrzów tuż po wyjściu z grupy. Obecna sytuacja "Starej Damy" nie przypadła do gustu zawodnikowi, który ma rozpaczliwie rozglądać się za nowym pracodawcą. Niespodziewanie, zdanie na temat przyszłości byłego napastnika Realu Madryt zabrał Neymar, który mógł przypadkowo zdradzić tajemnicę mistrza Europy z 2016 roku.

Cristiano Ronaldo może już po mistrzostwach Europy zakończyć przygodę z Juventusem. Mimo że kontrakt Portugalczyka z drużyną wielokrotnych mistrzów Włoch obowiązuje jeszcze przez rok, to wątpliwe, aby sam piłkarz był zainteresowany pozostawaniem w Turynie przez następne 12 miesięcy. Wszystko w dużej mierze przez słabą postawę "Starej Damy" w rozgrywkach o Serie A, a także rozczarowujący wynik w Lidze Mistrzów. Nad przyszłością mistrza Europy z 2016 roku w stolicy Piemontu zawisły czarne chmury, a plotki na temat przyszłości Ronaldo zostały właśnie podsycone przez Neymara. Reprezentant Brazylii nie potrafił ugryźć się w język i bardzo możliwe, że wskazał kierunek przenosin Portugalczyka.

Gdzie zagra Cristiano Ronaldo? Plotki narastają

Mimo że Ronaldo ma już 36 lat, to nadal wzbudza wielkie emocje. Kiedy stało się jasne, że Juventus w tym sezonie niczego nie wygra, to agenci piłkarscy mieli zacząć akcję przekonywania piłkarza do tego, aby zmienił barwy klubowe. W mediach pojawiał się już wątek powrotu do Sportingu CP, który został wczoraj mistrzem Portugalii, Realu Madryt, czy Manchesteru United. Okazuje się, że wszystkie te pogłoski mogą stracić na aktualności, ponieważ, zdaniem Neymara, mistrz Europy z 2016 roku jest coraz bliżej debiutu w zupełnie nowych barwach.

Jeśli wierzyć Neymarowi, Portugalczyk już latem zostanie ogłoszony nowym zawodnikiem Paris Saint Germain. Wszystko przez układ, jaki miał zawrzeć Brazylijczyk z przedstawicielami paryskiego klubu.

Nowe wiadomości w sprawie kontuzji Góralskiego. Piłkarz przerwał milczenie, lekarze mają ciężkie zadanie

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Ronaldo w PSG? Neymar przerwał milczenie

Według doniesień medialnych, władze PSG, próbując nakłonić Neymara do pozostania w stolicy Francji miały pójść na różnorakie ustępstwa względem piłkarza Canarinhos. Wśród obietnic ma być ta, mówiąca o sprowadzeniu na Stade De Princes reprezentanta Portugalii. Sam Brazylijczyk nie ukrywa, że gra u boku utytułowanego piłkarza byłaby dla niego spełnieniem marzeń.

- Chcę zagrać razem z Cristiano Ronaldo. Występowałem ze znakomitymi piłkarzami, takimi jak Messi czy Mbappe, ale z nim jeszcze nie - zauważył Neymar na łamach dziennika "Marca"

Najnowsze