Nazwali śliczną 41-letnią matkę piłkarskiej gwiazdy "K***Ą". Zgasiła ich w moment [ZDJĘCIA]

2019-11-12 12:27 JWa
Francesca Costa
Autor: Instagram / frac77 Francesca Costa

Francesca Costa to jedna z najpopularniejszych mam piłkarzy na świecie. 41-latka swoją popularność zdobyła na Instagramie, gdzie obserwuje ją już prawie 400 tysięcy użytkowników tego portalu. Kobieta wychowała 20-letniego Nicolo Zaniolo, który stanowi o sile AS Roma. Niestety, śliczna pani Francesca czasami musi zmagać się z brutalnymi wyzwiskami. Tak było w Parmie, gdzie ostatnio grał jej syn. Niedługo później zgasiła niekulturalnych fanów.

Francesca Costa wiele razy udowadniała już, że jest kobietą niezwykle silną. Mama Nicolo Zaniolo jest niezwykle popularna w Internecie. Wszystko za sprawą wielu zdjęć, które pojawiają się na jej profilu na Instagramie. 41-latka może pochwalić się cudowną figurą i doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów. W przeszłości syn prosił ją nawet, by zachowywała więcej powściągliwości i nie narażała się na krytykę ze strony kibiców rywali AS Roma. Ta jednak nie przejęła się apelem i wciąż raczy niemal 400 tysięcy obserwujących kolejnymi ładnymi fotkami. W komentarzach wiele razy pojawiają się seksistowskie wypowiedzi, ale czasami eskaluje to także na stadiony. Tak było w przypadku wyjazdowego spotkania z Parmą, które rzymianie przegrali 0:2.

Wyświetl ten post na Instagramie.
...🎱 Post udostępniony przez francescacosta (@frac77)

Najzagorzalsi fani Parmy postanowili wytrącić z równowagi 20-letniego Zaniolo przez obrażanie jego ukochanej mamy. Wymyślili nawet skandaliczną przyśpiewkę, którą kilka razy intonowali w trakcie boiskowej rywalizacji. "Matka Zaniolo to k***a!" - słychać było z trybun stadionu Ennio Tardiniego. Najwyraźniej te słowa nie zrobiły na atrakcyjnej kobiecie wrażenia. 41-latka szybko odpowiedziała na to na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🧸🎈 Post udostępniony przez francescacosta (@frac77)

Na InstaStory Francesca Costa opublikowała selfie z podpisem, który szybko uciszył niekulturalnych kibiców. "Zawsze, ale to zawsze uśmiecham się, gdy słyszę takie seksistowskie piosenki. To po prostu zazdrość" - napisała mama Nicolo Zaniolo.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🏃🏻‍♀️...❤️🙃 Post udostępniony przez francescacosta (@frac77)

Nicolo Zaniolo w tym sezonie jest podstawowym zawodnikiem AS Roma. 20-latek zagrał 12 razy w Serie A. W tych spotkaniach strzelił 3 gole. Do tego dorobku dołożył jeszcze 2 trafienia w 4 meczach Ligi Europy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
...🍀🤙🏼 Post udostępniony przez francescacosta (@frac77)
Najnowsze