Nie zgadniesz, co oślepiło ukochaną Milika! Ale to słodkie [ZDJĘCIE]

2020-09-14 17:33 MSo
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek
Autor: Instagram / Jessica Ziółek Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

Wielkie zamieszanie trwa wokół Arkadiusza Milika! Czy polski napastnik odejdzie z Napoli? Tego jeszcze nie wiadomo. W tym trudnym czasie wspiera go jego ukochana Jessica Ziółek. Para w końcu miała okazję spotkać się razem. Oboje mieli na nosach okulary przeciwsłoneczne, a modelka przyznała się, że coś ją oślepiło. Nie zgadniesz, co to było!

Jessica Ziółek długo czekała na ten moment! Zjawiskowa modelka to partnerka Arkadiusza Milika, który w ostatnich dniach miał wiele pracy, zwłaszcza w reprezentacji Polski. - Nareszcie razem - napisała jego ukochana na Instagramie pod wspólną fotografią. Uwagę na uroczym selfie przykuł nie tylko uśmiech zakochanych, ale także... napis na wyjątkowych okularach Ziółek.

Były kadrowicz został deweloperem. Buduje w Polsce luksusowe osiedle

Eksperci MIAŻDŻĄ piłkarzy reprezentacji! Niektórzy mogą być WKURZENI | Super Sport

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tzw. "lenonki" pojawiły się na świecie już pod koniec XIX wieku w Anglii. W wersji z przyciemnianymi okularami rozpowszechnił je dopiero John Lennon, od których otrzymały nazwę. "Szkła", które założyła na nos Jessica miały na sobie francuskie słowa "L'aveugle par amour", co w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza "oślepiona/zaślepiona miłością".

Urocze okulary do najtańszych nie należą! W sieci można je znaleźć w cenie nawet 620 dolarów. W przeliczeniu na złotówki to niemal 2,5 tysiąca złotych.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Nareszcie razem 😍 @arekmilik 😍 #love Post udostępniony przez Jessica Ziółek (@jessica_ziolek)
Najnowsze