Piotr Zieliński wychwalany pod niebiosa. Od tych komplementów idzie się zaczerwienić

2020-08-04 12:45 DaO
Piotr Zieliński
Autor: East News Piotr Zieliński

Przygoda Piotra Zielińskiego z Napoli trwa już od czterech lat. Reprezentant Polski robił systematyczne postępy, aż stał się jednym z głównych piłkarzy zespołu z południa Włoch. Choć w Polsce rozgrywający nie zawsze jest doceniany, to na Półwyspie Apenińskim cieszy się sporą renomą. Świadczą o tym również słowa włoskiego dziennikarza, który nie szczędził komplementów pod adresem Polaka.

Rzadko kiedy o umiejętnościach piłkarza dyskutuje się tyle, co o Zielińskim. Niemal po każdym meczu reprezentacji, w którym na placu gry pojawia się 26-latek można przeczytać zarówno pochwały, jak i krytykę. We Włoszech natomiast mają coraz mniej wątpliwości, jeśli chodzi o umiejętności reprezentanta Polski.

Życie Cristiano Ronaldo mogło wyglądać zupełnie inaczej! Ta informacja to SZOK!

Na Półwyspie Apenińskim, a w zasadzie w Napoli, Zieliński wypracował sobie mocną pozycję. Często zbiera dobre noty i dziennikarze wypowiadają się o nim w superlatywach. Niejako potwierdzeniem tego są plotki, że Polak jest w kręgu zainteresowań Juergena Kloppa, który chciałby zobaczyć go w barwach Liverpoolu. Do konkretów na razie nie doszło i Zieliński pozostaje piłkarzem Napoli.

Najpierw pokazała WIELKI BIUST, a potem SUPERAUTO za OGROMNĄ KASĘ. Żona piłkarza uwielbia prowokować

A w tej ekipie jest jedną z głównych postaci. Pomocnik opuścił tylko jedno spotkanie ligowe w minionym sezonie i rzadko kiedy zdarzało się, aby grał mniej niż 90 minut. Zauważył to także Ivan Zazzaroni, dyrektor "Corriere dello Sport". - Może jestem głosem z chóru, ale dla mnie najlepszym piłkarzem Napoli jest Piotr Zieliński. Gdybym był trenerem, prosiłbym o kupno takiego piłkarza jak Polak. To przynajmniej moja opinia - powiedział włoski dziennikarz.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze