Piotr Zieliński

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

Sensacyjna oferta za Zielińskiego! Polak może stać się bohaterem hitowego transferu

2022-04-29 21:08

Nie jest tajemnicą, że Piotr Zieliński bardzo słabo radzi sobie w rundzie wiosennej w barwach Napoli. Polak w 2022 roku nie zanotował żadnej asysty ani trafienia. Fani są coraz bardziej źli na 27-latka, a zdaniem włoskich mediów sam zawodnik również chciałby zmienić otoczenie. Okazuje się, że pierwsza oferta za reprezentanta Polski miała już wpłynąć od jednego z największych rywali Napoli! Gdyby doszło do transferu, byłby to prawdziwy hit.

Piotr Zieliński od lat jest podstawowym zawodnikiem Napoli, niezależnie od tego, kto prowadzi drużynę spod Wezuwiusza. Po świetnym sezonie 2020/2021, w którym Zieliński zanotował 8 trafień i 11 asyst w lidze (10 goli i 13 asyst we wszystkich rozgrywkach), przyszedł gorszy okres. Co prawda na początku obecnego sezonu Zieliński zachwycał swoją grą i miał już po 5 goli i asyst w Serie A, to od 19 grudnia 2021 roku swoich statystyk nie poprawił. To sprawia, że 27-latek traci swoją pozycję w zespole prowadzonym przez Luciano Spallettiego, a kibice są coraz bardziej poirytowani jego grą. Wiele wskazuje na to, że także i Zieliński mógłby chcieć odejść, aby spróbować sił w innym zespole, a chętnych nie powinno brakować. Jak podaje Fabio Santini z telewizji 7 Gold, ofertę za Polaka złożył już Juventus.

Włoski dziennikarz przestał się kryć z tym, co sądzi o Piotrze Zielińskim. Gromy spadły na Polaka, bolesny atak

Piotr Zieliński na celowniku Juventusu! De Laurentiis odrzucił pierwszą ofertę

Włoski dziennikarz podał informację, jakoby Juventus zaoferował za Zielińskiego 22 mln euro oraz Meriha Demirala, obecnie wypożyczonego ze „Starej Damy” do Atalanty. Z kolei portal dailynes24.it przekazał, że Aurelio De Laurentiis odrzucił propozycję, o której wspomniał Fabio Santini.

Trener Lewandowskiego zabrał głos w sprawie transferu. Powiedział wprost, co o tym myśli

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji

Ekscentryczny prezes znany jest z tego, że twardo negocjuje sprzedaż swoich piłkarzy, a z Juventusem nie ma najlepszych stosunków. Niewykluczone jednak, że „Stara Dama” postara się jeszcze powalczyć o Piotra Zielińskiego. Zdaniem włoskich mediów pasowałby on do wizji składu, jaki na przyszły sezon szykuje trener Juventusu Massimiliano Allegri.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze