Wielki ROZŁAM w rodzinie Cristiano Ronaldo?! Czy jego matka NIENAWIDZI Georginy?

2020-05-22 12:24 JWa
Cristiano Ronaldo z rodziną
Autor: Instagram / cristiano Cristiano Ronaldo z rodziną

Cristiano Ronaldo znany jest nie tylko jako wielki piłkarz, lecz także niezwykle rodzinny człowiek. Portugalczyk wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do mamy i nie jest tajemnicą, że zależy mu, by Georgina Rodriguez, jego wybranka serca, żyła w zgodzie z innymi członkami familii. Ostatnio spekulowano, że w gronie najbliższych doszło do wojny. Sprawę wyjaśniła pani Dolores Aveiro, mama zawodnika Juventusu Turyn.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spędzili ostatnio kilka tygodni na Maderze. Portugalczyk ze swoją ukochaną poddali się tam samoizolacji w trakcie pandemii koronawirusa, a jednocześnie opiekowali się Dolores Aveiro. Mama CR7 miała problemy ze zdrowiem, a zakochani opiekowali się nią w potrzebie. Dlatego też ostatnio fani z niedowierzaniem zareagowali na informację portugalskich mediów, które wieszczyły rodzinną wojnę. Zauważono, że pani Dolores przestała obserwować wybrankę serca syna na Instagramie. Po kilkunastu godzinach zabrała głos w tej sprawie, tłumacząc o co właściwie chodzi.

Georgina Rodriguez w SAMYCH STRINGACH rozwiesza pranie! GOŁA PUPA muzy Ronaldo hitem internetu! ZDJĘCIA

Przeszło 2 miliony obserwujących dowiedziało się, że doszło do... pomyłki! Dolores Aveiro przyznała, że jeszcze nie do końca panuje nad nowoczesną technologią i już na nowo obserwuje zjawiskową Georginę. Dodała także, że przez większość czasu jej konto obsługiwane jest przez córkę.

Wyszła na jaw OBSESJA Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie robił tego tylko w nocy

„To było niezamierzone. Jak wiecie, używam mojego Instagrama tylko od czasu do czasu. Nic z tego nie rozumiem, a jeśli przestałbym obserwować moją synową i kilka innych osób, to byłoby bardzo nierozsądne" - skomentowała Dolores Aveiro.

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze