Piotr Zieliński

i

Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

Wielki zwrot!

Wielki zwrot w sprawie transferu Zielińskiego! Zgłasza się nowy klub, media informują!

2023-12-09 8:59

Możemy być świadkami wielkiego zwrotu w sprawie przyszłości Piotra Zielińskiego. Okazuje się, że do gry o zawodnika Napoli wkroczyła nowa siła, która chce, żeby Polak zasilił jej barwy. Ten ruch transferowy byłby prawdziwym hitem!

Będziemy świadkami zwrotu akcji w sprawie przyszłości Piotra Zielińskiego? Pomocnik reprezentacji Polski nie porozumiał się z Napoli w sprawie nowej umowy i latem odejdzie z klubu spod Wezuwiusza jako wolny zawodnik. Mówiło się, że w grze o zawodnika były Juventus i Inter Mediolan, do których miał dołączyć zawodnik kadry. Okazuje się, że w grze o Polaka jest inny z włoskich gigantów, który ma wyrażać duże zainteresowanie.

Zwrot akcji w sprawie Piotra Zielińskiego? Wielki klub chce go pozyskać!

Zarówno Inter Mediolan, jak i Juventus Turyn mają bardzo aktywnie pracować nad transferem Zielińskiego, jednak teraz okazuje się, że będą musieli zmierzyć się z dużym przeciwnikiem w postaci AS Romy, która ma mieć specjalny plan  na pozyskanie Polaka.

Według informacji portalu calciomercato.com, klub ze stolicy Włoch ma zaproponować Zielińskiemu kwotę 3 milionów euro za sezon gry, a więc tyle, ile chciał zarabiać w Napoli. Problemem dla Rzymian może być jednak fakt ambicjhi Polaka, który chce występować w klubie z zapewnionym startem w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jeśli więc Roma nie awansuje do rozgrywek, wtedy wątpliwe, aby Zieliński chciał grać w stolicy Włoch.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze