Reprezentacja Polski poznała bazę na EURO 2021

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski poznała bazę na EURO 2021

Zamieszane w klubie reprezentanta Polski. Zasłużony szkoleniowiec odchodzi, wielkie zmiany

2021-05-22 7:22

Wielkie zmiany w klubie jednego z reprezentantów Polski. Włoskie media doniosły, że w klubie polskiego piłkarza dojdzie do zmiany szkoleniowca. Odejście zasłużonego trenera jest dość dużym zaskoczeniem, zważając na fakt, że drużyna pod jego sterami zrobiła wielki progres, a nasz gracz odgrywał za jego czasów wielką rolę w swoim teamie. Media są ciekawe, jaka będzie przyszłość znakomitej przed laty, włoskiej drużyny.

Wielkie zmiany w drużynie reprezentanta Polski. Włoskie media doniosły, że w Sampdorii Genua, której barwy reprezentuje Bartosz Bereszyński, dojdzie do zmiany szkoleniowca. Z byłymi mistrzami Italii pożegnał się już sensacyjny zdobywca mistrzostwa Anglii z Leicester City - Claudio Ranieri. Jak na razie nie wiemy, kto po nim obejmie stołek szkoleniowca genueńczyków.

Czarna wizja przed mistrzostwami Europy! Kibice będą załamani, Kowalczyk mocno o reprezentacji Polski

Claudio Ranieri odchodzi z Sampdorii. Mamy potwierdzenie ze strony szkoleniowca

Ranieri objął Sampdorię po spektakularnym sukcesie z Leicester City z misją utrzymania klubu z Genui w rozgrywkach Serie A. Zadanie udało mu się spełnić z nawiązką, a w tym sezonie, wywalczyć nawet dziewiątą pozycję w lidze. Niestety, rozgrywki 2020/2021 były ostatnimi, w których Włoch będzie zasiadał na lawce Sampy. Były szkoleniowiec Chelsea i reprezentacji Grecji postanowił podziękować wszystkim swoim piłkarzom za wspólną pracę, która trwała przez ostatnie półtora roku, która nie była łatwa, ze względu na problemy z pandemią koronawirusa, która odcisnęła swoje wielkie piętno na całych Włoszech.

- Piłkarze byli wspaniali, zwłaszcza w czasach lockdownu w zeszłym sezonie, w którym uratowaliśmy się przed spadkiem. W tym roku walczyliśmy, rozegraliśmy wiele dobrych meczów, niektóre słabsze, ale taki jest właśnie futbol. Jeszcze raz z całego serca dziękuję moim zawodnikom - oświadczył Claudio Ranieri

Artur Wichniarek zniesmaczony słowami Hamanna. Powinien za nie przeprosić

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Co dalej z Bartoszem Bereszyńskim?

W całej tej opowieści nie możemy zapomnieć o postaci Bartosza Bereszyńskiego. Były obrońca Legii był jednym z ulubieńców włoskiego szkoleniowca i w tym sezonie w lidze dostał od niego 31 spotkań w lidze, będąc jednym z najczęściej grających piłkarzy Sampdorii. Do tego trzeba doliczyć fakt, że Polak kilkukrotnie wyprowadzał swoją drużynę na mecze Serie A w roli kapitana. Wątpliwe jednak, by Polak zmienił barwy, ponieważ w Genui cieszy się wielką renomą i nie powinien mieć problemu, aby zawalczyć o zaufanie nowego szkoleniowca.

Najnowsze