Zamknęła się kolejna droga dla Milika. Coraz gorsza sytuacja reprezentanta Polski

2021-01-13 20:22 PM
Arkadiusz Milik, Napoli
Autor: East News Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik może zapomnieć o jednym z klubów, który jeszcze do niedawna miał zamiar wykupić go z Napoli w zimowym okienku transferowym. Okazało się, że Atletico Madryt, które negocjowało z włoskim klubem sprowadzenie Polaka, właśnie zakontraktowało nowego napastnika. W ten sposób sytuacja 26-latka stała się coraz gorsza.

Arkadiusz Milik i SSC Napoli pozostają w konflikcie i nie zapowiada się, aby cokolwiek miało się zmienić. Choć wydaje się, że obu stronom powinno zależeć na transferze już zimą, to kolejne medialne doniesienia wcale nie wskazują na to, aby reprezentant Polski był coraz bliżej odejścia z zespołu „Azzurrich”.

Georgina Rodriguez ODSŁONIŁA POŚLADKI i dosiadła BESTII. Prawdziwe MONSTRUM, niebezpieczne zabawy

Na początku stycznia pojawiły się głosy, że Atletico Madryt jest zdecydowane wykupić Arkadiusza Milika z Napoli. Rozpoczęły się negocjacje, ale SSC Napoli żąda według niektórych mediów 15 mln euro za swojego napastnika. Przypomnijmy, że za pół roku Milik może odejść za darmo, więc taka kwota dla większości klubów jest po prostu niedorzeczna. Również hiszpański klub uznał, że nie będzie tyle płacił.

BESTIALSKI ATAK na partnerkę Arkadiusza Milika, więcej szczegółów w galerii poniżej:

Jeśli komuś wydawało się, że są jeszcze jakieś nadzieje na przejście reprezentanta Polski z Napoli do Atletico, to teraz zostały one całkiem rozwiane. Na swoim koncie na Twitterze Olympique Lyon właśnie poinformował, że wypożyczył do Atletico Madryt swojego napastnika, Moussę Dembele.

OGROMNE problemy spadkobierców Diego Maradony. Do zapłaty są WIELKIE pieniądze

24-latek trafił do zespołu prowadzonego przez Diego Simeone na półroczne wypożyczenie, za co Hiszpanie zapłacą Lyonowi 1,5 mln euro. Dembele ma zastąpić Diego Costę, który rozwiązał kontrakt z Atletico i odszedł z klubu. Jeśli Francuz sprawdzi się w rundzie wiosennej, madrycki klub będzie mógł wykupić go z Lyonu za 33,5 mln euro.

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Najnowsze