Anita Włodarczyk, Malwina Kopron

i

Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Anita Włodarczyk, Malwina Kopron

Aż nas zamurowało, gdy ujrzeliśmy co czekało na Malwinę Kopron po powrocie z Tokio!

2021-08-09 22:06

Malwina Kopron dała swoim najbliższym i fanom wiele powodów do dumy i radości, zdobywając brązowy medal w rzucie młotem podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Po zakończonych zmaganiach przyszedł czas, aby opuścić stolicę Japonii i wrócić do domu. Jak się okazało, tam czekała na nią wielka niespodzianka, którą Polka od razu postanowiła pochwalić się w sieci.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio, które właśnie dobiegły końca dostarczyły kibicom reprezentacji Polski wielu emocji. Nasi sportowcy łącznie wywalczyli dla Biało-czerwonych aż czternaście medali, z czego aż cztery złote. Taki dorobek pozwolił Polakom na zajęcie 17. miejsca w klasyfikacji medalowej. Wśród medalistów z Tokio nie zabrakło również naszych reprezentantek w rzucie młotem. Malwina Kopron stanęła na podium w stolicy Japonii tuż obok Anity Włodarczyk, wywalczając brązowy medal. Nasza medalistka z Tokio wraz z innych lekkoatletami wróciła już do Polski, gdzie jak się okazało czekała na nią wielka niespodzianka. Sąsiedzi brązowej medalistki olimpijskiej w niezwykły sposób postanowili pogratulować jej wywalczenia krążka w Tokio, czym Malwina Kopron postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych. 

NIE PRZEGAP: Niezwykły apel Anity Włodarczyk po zdobyciu złota w Tokio! Tego jeszcze nie było

Zobaczcie ile zarobili polscy medaliści olimpijscy w Tokio

Na Malwinę Kopron czekała niespodzianka

Polka opublikowała w sieci zdjęcia, na których widać jaką niespodziankę przygotowali dla niej sąsiedzi. Na samochodzie naszej medalistki z Tokio znajdowała się karteczka, na której widniał napis "Gratulujemy". Ponadto, Polka otrzymała wielki bukiet kwiatów - Tacy sąsiedzi to skarb! - napisała na Twitterze Malwina Kopron. Gest docenili również internauci, którzy licznie komentowali wpis medalistki. 

Czytaj także: Cudowny gest Marii Andrejczyk. Niewielu stać na coś takiego

QUIZ o igrzyskach olimpijskich. Myślisz, że zdasz? Przekonajmy się

Pytanie 1 z 10
Gdzie miały się odbyć igrzyska olimpijskie w 2020 roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze