Aż nas zamurowało, gdy ujrzeliśmy co czekało na Malwinę Kopron po powrocie z Tokio!

2021-08-09 22:06
Anita Włodarczyk, Malwina Kopron
Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Anita Włodarczyk, Malwina Kopron

Malwina Kopron dała swoim najbliższym i fanom wiele powodów do dumy i radości, zdobywając brązowy medal w rzucie młotem podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Po zakończonych zmaganiach przyszedł czas, aby opuścić stolicę Japonii i wrócić do domu. Jak się okazało, tam czekała na nią wielka niespodzianka, którą Polka od razu postanowiła pochwalić się w sieci.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio, które właśnie dobiegły końca dostarczyły kibicom reprezentacji Polski wielu emocji. Nasi sportowcy łącznie wywalczyli dla Biało-czerwonych aż czternaście medali, z czego aż cztery złote. Taki dorobek pozwolił Polakom na zajęcie 17. miejsca w klasyfikacji medalowej. Wśród medalistów z Tokio nie zabrakło również naszych reprezentantek w rzucie młotem. Malwina Kopron stanęła na podium w stolicy Japonii tuż obok Anity Włodarczyk, wywalczając brązowy medal. Nasza medalistka z Tokio wraz z innych lekkoatletami wróciła już do Polski, gdzie jak się okazało czekała na nią wielka niespodzianka. Sąsiedzi brązowej medalistki olimpijskiej w niezwykły sposób postanowili pogratulować jej wywalczenia krążka w Tokio, czym Malwina Kopron postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych. 

NIE PRZEGAP: Niezwykły apel Anity Włodarczyk po zdobyciu złota w Tokio! Tego jeszcze nie było

Zobaczcie ile zarobili polscy medaliści olimpijscy w Tokio

Na Malwinę Kopron czekała niespodzianka

Polka opublikowała w sieci zdjęcia, na których widać jaką niespodziankę przygotowali dla niej sąsiedzi. Na samochodzie naszej medalistki z Tokio znajdowała się karteczka, na której widniał napis "Gratulujemy". Ponadto, Polka otrzymała wielki bukiet kwiatów - Tacy sąsiedzi to skarb! - napisała na Twitterze Malwina Kopron. Gest docenili również internauci, którzy licznie komentowali wpis medalistki. 

Czytaj także: Cudowny gest Marii Andrejczyk. Niewielu stać na coś takiego

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze